Havacılık Doktora

Genel

Program açıklaması

Doktora Saint Louis Üniversitesi havacılık bilimi öğrencileri, dersle ilgili konulara odaklanan ve lisansüstü araştırmaya genel hazırlığı değerlendiren bir yeterlilik sınavı yapmadan önce dersi tamamlarlar. Yeterlik sınavını başarıyla geçtikten sonra öğrenciler bir araştırma danışmanının gözetimi altında bir tez önerisi geliştirirler. Sonra öğrenciler tez önerisini sunar ve savunurlar. Araştırma yaptıktan ve bir tez yazdıktan sonra, öğrenciler bir kamu forumunda ve daha sonra özel olarak komiteye tezi savunurlar.

Müfredata Genel Bakış

Öğrenciler danışmanları ve doktoraları ile çalışacaklardır. programı tamamlamak için özel dersleri belirleme komitesi. Uygun bir Yüksek Lisans of Science derecesi olan öğrenciler, doktora için gerekli 63 kredide, ilgili yüksek lisans ders kredilerinin en fazla 27 kredi, ancak tez veya proje kredisi içerebilir. derecesi.

Kariyer

Doktora derecesi ile mezun olur. havacılık bilimi akademi, hükümet ve endüstride havacılık ile ilgili araştırma yapmak için benzersiz niteliktedir.

Öğrenme Çıktıları

 1. Mezunlar, çalışma alanlarındaki ilgili literatürü veya bilimsel katkıları değerlendirebileceklerdir.
 2. Mezunlar, çalışma alanlarındaki temel uygulamaları, teorileri veya araştırma yöntemlerini uygulayabilecektir.
 3. Mezunlar, daha geniş bağlamlardaki problemleri ele almak için çalışma alanlarından edindikleri bilgileri uygulayabilecektir.
 4. Mezunlar, hem disiplin hem de mesleki izleyici kitlesine ve genel izleyici kitlesine hem sözlü hem de yazılı olarak argüman ya da açıklama ekleyebileceklerdir.
 5. Mezunlar, çalışma alanındaki bilimsel ve / veya mesleki bütünlüğün kanıtı olacaktır.Dan Lohmar / Unsplash

Kabul şartları

Kabul edilen öğrencilerin çoğu aşağıdaki kriterleri karşılar:

 • GRE kantitatif skoru 650'den (eski derecelendirme sistemi) veya 150'den (yeni derecelendirme sistemi) yüksektir.
 • En az 3.0 lisans not ortalaması.
 • İstenilen yüksek lisans programının havacılık veya ilgili alanda dört yıllık lisans derecesi.

Uygulama Gereksinimleri

 • Online başvuru formu ve ücreti.
 • Önceki tüm derecelerin resmi transkriptleri.
 • Üç tavsiye mektubu (tercihen son öğretim elemanlarından).
 • GRE skorları.
 • Özgeçmiş / özgeçmiş.
 • Profesyonel hedef beyanı.

Uluslararası Öğrenciler için Gereksinimler

Yerli öğrenciler için tüm kabul politikaları ve gereksinimleri, aşağıdakilerle birlikte uluslararası öğrencilere uygulanır:

 • İngilizce Dil Yeterliliği gösterin.
 • Mali destek belgesi aşağıdakileri içermelidir:
  • Saint Louis Üniversitesi'nde zamanı finanse eden kişiden veya sponsor acenteden mali destek mektubu.
  • Destekleyicinin bankasından, fonların mevcut olduğunu ve Üniversitede öğrenim süresi boyunca geçerli olacağını doğrulayan bir mektup.
 • Amerika Birleşik Devletleri dışında lise sonrası öğrenim gören öğrencilerin akademik çevirileri İngilizce kayıtları, alınan dersleri ve / veya dersleri, pratik laboratuar çalışmalarını, ulaşılabilecek maksimum ve minimum notları, kazanılan notları veya tüm sonuçların sonuçlarını içermelidir. - dönem sınavları ve alınan dereceler veya dereceler. WES ve ECE transkriptleri kabul edilir.

Başvuru ve Asistanlık Son Tarihleri

Bölüm sadece güz dönemi için başvuruları gözden geçirmektedir. Güz döneminde kayıt yaptırmak için öğrencilerin başvuru materyallerini 31 Mayıs'a kadar sunmaları gerekmektedir.

Asistanlık için değerlendirilmek isteyen kabul edilen öğrencilerin 1 Mart'a kadar asistanlık değerlendirmesi için ayrı bir başvuru yapmaları gerekmektedir.

İnceleme Süreci

Tüm materyaller alındıktan ve çevrimiçi başvuru tamamlandıktan sonra, başvuru bir tavsiye için Havacılık Bilimi Bölümüne gönderilmeden önce Parks College Graduate Education and Research tarafından incelenir. Nihai karar, Parks'ın lisansüstü programlar direktörü tarafından verilir.

Kabul kararları öğrencilerin arka plan ve eğitim deneyimlerine dayanarak verilir. Başvurular tamamlandığında gözden geçirilir ve kararlar genellikle birkaç hafta içinde alınır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the discipline ... Devamını oku

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the disciplines we serve. From robots to rockets and everything in between, we’ve developed future-focused programs to address the current and future needs of the profession and society. Daha Az