Hemşirelik Uygulama Doktoru

Genel

Program açıklaması

Duke'un Hemşirelik Uygulaması (DNP) programı sizi bir sonraki seviyeye taşır. İleri düzey hemşirelik uygulamaları ile ilgilenen bir post-BSN iseniz veya ileri düzey hemşirelik uygulamalarında yüksek lisans derecesine sahipseniz, Duke University School of Nursing Doktoru Hemşirelik Uygulama programı sizin için uygun olabilir. DNP derecenizi kazanmak, şunları yapmanızı sağlayan beceriler ve araçlar sağlar:

  • Uygulamanızı bilgilendirmek için yayınlanmış kanıtları değerlendirin
  • Hasta sonuçlarını etkilemek için bakım sistemlerini iyileştirin
  • Gerektiğinde bakım kalitesini artırmak için değişiklikler yapın

DNP programımızın mezunları, disiplinler arası sağlık hizmetleri ekiplerinde hemşire liderleridir ve bakım sistemlerini, hasta sonuçlarını, kaliteyi ve güvenliği iyileştirmek için çalışırlar.

Programımız, ileri düzey uygulama pozisyonlarında çalışan hemşireleri ve hemşirelik alanında lisans derecesi almış ve şimdi gelişmiş bir hemşirelik uygulama uzmanlığı kazanırken bir DNP peşinde koşmak isteyen öğrencileri barındıracak kadar esnektir.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Duke University School of Nursing or DUSON, as it's called by many, is an organization and community of scholars committed to providing the best educational environment for the development of nurs ... Devamını oku

The Duke University School of Nursing or DUSON, as it's called by many, is an organization and community of scholars committed to providing the best educational environment for the development of nursing leaders. Established in 1931, we are a center of excellence that is committed to the advancement of nursing science, the promotion of clinical scholarship and the education of clinical leaders, advanced practitioners and researchers. In addition to educating the nurses of tomorrow, critically important research that is changing the future of health care is also being carried out here. Many of our faculty conduct cutting edge research and test interventions to improve the health of those with chronic illness or test innovative models for clinical care. Many others are actively involved in practice in their specialty area, such as care for those with heart disease, diabetes and at-risk neonates. Daha Az