Hemşirelik Uygulaması Doktoru (DNP)

Genel

Program açıklaması

Hemşirelik Uygulaması Doktoru, sağlık hizmetlerinde liderler geliştirmek için son on yılda hayati bir rol üstlenmeye başladı. DNP terminal derecesi, hemşirelik “uygulamasında” uzmanlar geliştirmeye odaklanan araştırma dışı bir klinik doktoradır (AACN, 2006). Bir DNP programına kaydolmaya karar vermek kritik ve yaşamı değiştiren bir karardır. Holy Family University, yeni zirvelere ulaşırken yolculuğunuzda sizi desteklemeye ve rehberlik etmeye kararlıdır.

Holy Family University, hemşireleri teori ve araştırma, kanıta dayalı uygulama, ileri klinik uygulama, hasta sonuçlarının ölçümü ve sağlık bakım sistemlerinin dönüştürülmesinde yetenekli klinik akademisyenler olarak ileri düzey uygulama rollerine hazırlamak için tasarlanmış DNP Programımızı sunmaktan gurur duyar. kalite ve güvenliği sağlamak için. Mezunlar, değişimi etkilemek için eğitim ve deneyimlerini geliştirirler.

Programımız benzersizdir. Harmanlanmış sınıf biçimi, öğretim üyeleriyle yakın bir ilişki sürdürürken öğrencilere esneklik sağlar. Küçük sınıf boyutu, bir kohort olarak ilerleme ve üniversitenin misyonunu yaşayan öğretim üyeleri, benzersiz özelliklerden sadece birkaçıdır. Hemşirelik fakültemiz müfredata klinik uzmanlık, akademik titizlik ve hemşirelik tutkusu katar, böylece mezunlarımızın her biri hemşireliğin geleceğine ilham vermeye ve liderlik etmeye hazırdır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after ... Devamını oku

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after by the healthcare industry. Our accredited undergraduate programs are ideal for high school graduates, experienced nurses, and radiologic science professionals seeking additional training, or working adults who wish to start an entirely new career. One of the best things about nursing, apart from the service that you’re rendering to society, is that this career path consistently stays in high demand. Daha Az