Müzikte Doktora

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, uzman topluluğumuzun bir parçası olur, fikir alışverişinde bulunur ve kendi yaratıcı ve entelektüel ilgi alanlarınızı geliştirirsiniz, Müzik ve Ses Teknolojisi Merkezi'nde uzman akademik kadro tarafından bilgilendirilirsiniz.

Bireysel personel araştırmaları, müzik kompozisyonu, performans, etnomüzikoloji ve müzik teknolojisinin geniş bir yelpazesini kapsamaktadır ve bu alanların hepsinde denetim mevcuttur. Bu programlar için, süpervizörünüzle düzenli toplantılar yapmanın yanı sıra, araştırma metodolojilerindeki öğreniminizin araştırmanızın ilk aşamalarında da düzenli olarak toplanması gerekir. Buna ek olarak, düzenli olarak akademik ve profesyonel uzmanları, misafir araştırmaları, atölye çalışmaları ve öğrencilerin araştırmalarıyla ilgili özel etkinlikler için davet ediyoruz.

Müzik ve Ses Teknolojisi Merkezi Hakkında

Tarihi Tersane Chatham’daki Kent Üniversitesi’nin Medway kampüsünde yer alıyoruz. Tesislerimiz, özel olarak oluşturulmuş kayıt stüdyoları, post prodüksiyon odaları, prova alanları, iş istasyonları ve seminer odalarıdır. Profesyonelce tasarlanmış 5.1 kayıt ve kompozisyon alanı ve mekansal bir ses stüdyomuz var. Buna ek olarak, sonik sanat ve canlı elektronik performansı için bir çoklu hoparlör ses yayma sistemine sahibiz.

Öğrencilerimiz hem müziğin hem de ilgili teknolojilerin yaratıcı ve teknik yönlerini keşfediyor ve diğer müzik pratisyenleri ile işbirliği içinde çalışma fırsatı buluyor.

Araştırma bölgeleri

Kent ilk 20 araştırma yoğun bir üniversitedir. Tüm akademik okullarımız dünya çapında bir araştırma üretiyor ve Kent uluslararası alanda mükemmel olarak değerlendiriliyor ve birçok alanda çalışmaya öncülük ediyor.

Müzik ve Ses Teknolojisi Araştırmaları Merkezi üç kesişen faaliyet alanına ayrılabilir:

  • Kompozisyon, Teknoloji ve Performans;
  • Müzik, Müzik, Sağlık ve Refah, Toplum Müzik ve Eğitim Psikolojisi;
  • Popüler Müzik Okudu, Etnomüzikoloji.

Müziği yaratıcı uygulama ve kültür endüstrisi olarak yapmak, uygulamak ve değer vermek için, Merkez hem toplumun katılımı hem de müziğin topluma, sağlığa ve esenliğe sağladığı faydaları kabul etmektir.

Giriş koşulları

Genellikle ilgili bir beşeri bilimler alanında birinci veya 2.1 onur derecesi, ayrıca Yüksek Lisans düzeyinde bir lisansüstü yeterlilik.

Ya da, bir müzik / ses sanatlar pratisyeni olarak büyük bir mesleki başarı kaydının yanı sıra Yüksek Lisans düzeyinde bir yüksek lisans yeterliliği.

Her iki durumda da kabul edilebilir bir araştırma önerisi gerekli olacaktır.

Bazı durumlarda Merkez, geleneksel bir eğitim yolu izlememiş, ancak sektörde ilgili deneyime sahip olabilecek adayları dikkate alacaktır. Bu davalar, Lisansüstü Çalışmalar Direktörü tarafından ayrı ayrı değerlendirilir.

Tüm başvuru sahipleri bireysel olarak değerlendirilir ve ek yeterlilikler, mesleki nitelikler ve deneyimler de dikkate alındığında dikkate alınacaktır.

Uluslararası öğrenciler

Ülkeye giriş koşulları ve ülkenize ilişkin diğer bilgiler için lütfen Uluslararası Öğrenci web sitemize bakın.

İngilizce dil girişi şartları

Üniversite, anadili İngilizce olmayan tüm öğrencilerin, lisansüstü derecesine başlamadan önce, yazılı ve sözlü İngilizce'de asgari bir yeterlilik standardına ulaşmasını şart koşmaktadır. Bazı konular daha yüksek bir seviyeye ihtiyaç duyar.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio ... Devamını oku

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio Arts and Creative Events. Daha Az