Nişanlı Bilgelikte DMin

DMin programımız çok çeşitli disiplinlere ve ilgi alanlarına açıktır. İnsan ve ekolojik kaygının hemen her alanında bir dizi sorunu ele almayı hedefliyor. Doktora programımız, yeni bir küresel medeniyeti biçimlendirmenize ve birlikte yaratmanıza yardım etmeyi amaçlamaktadır, böylece insan türleri daha büyük gezegensel ekosistemimizin sorumlu ve saygılı ortakları olarak hareket etmeyi öğrenebilir.

Doktora sürecinde her seviyede mentorlar ve koçlar tarafından desteklenirsiniz. Bazı zorunlu dersleri almanız ve programınızın geri kalanını mentorlarınız ve Lisansüstü Çalışmalar Dekanı ile istişare içinde tasarlama özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Öğrenciler Ubiquity içindeki veya Ubiquity dışındaki dersleri seçebilirler. Bunun anlamı, başka bir kurum tarafından verilen bir ders olması durumunda, bu konuda serbestsiniz. Ubiquity'nin kişisel kursları da doktora kredisi için mevcuttur.

Bizim dmin programına başvurmak için sizinle temasa ve isteklerini ve potansiyel tartışacağız Lisansüstü Çalışmalar Dr. Györgyi Szabo (g.szabo@ubiquityuniversity.org) Dekanı adresine yazın Pathway . Tüm doktora öğrencileri önceki eğitimin transkriptlerini vermeli ve araştırmak istedikleri araştırma alanını gösteren bir makale yazmalıdır.

Gereksinimler:

Doktora öğrencileri, Ubiquity Üniversitesi tarafından sunulan dört temel dersi tamamlamanın yanı sıra doktora tezi de yazmalıdır. Kalan dersler Ubiquity'den veya başka bir yerden seçilen çalışma alanıyla ilgili spesifik dersler olarak alınabilir.

4 zorunlu ders:

  • Gyorgyi Szabo ile Tez Yazım ve Araştırma Yöntemleri (4 kredi)
  • Jim Garrison ve Dr. Gyorgyi Szabo ile Harika Kitaplar (3 kredi çevrimiçi)
  • Jim Garrison ve diğerleriyle Medeniyetin En Keskin Bilişim'i (kişi başı 4 kredi)
  • Ubiquity Chartres Akademisi, yıllık Chartres, Fransa'da buluşma (kişi başına 4 kredi)

Lütfen , Medeniyetin Sonu'ndaki Bilgelik ve Ubiquity Chartres Akademisi kurslarının, Lisansüstü Çalışmalar Dekanı ile anlaşmayı bekleyen bir başka Ubiquity Üniversitesi tarafından değiştirilebileceğini unutmayın.

Toplam: 15 kredi

Kredi şartları

36 kredi derslerden artı doktora tezi için toplam 24 kredi olmak üzere toplam 24 krediyi tamamlamak zorundadır.

Öğrenim Ücretleri ve Ücretler

Programın Toplam Tutarı ve Ücretleri = 60 kredi ücreti (kredi başına 300 ABD Doları) * 18.000 ABD Doları *, Tez Ücreti, Ana Danışman Ücreti ve Dış Sınav Ücreti.

* Bu toplam dersler, dersler Bağımsız Çalışma olarak Ubiquity dışından alındığında dalgalanabilir. Ubiquity dışında alınan herhangi bir ders için kredi başına 100 $ kredi transfer ücreti alınmaktadır.

Kişisel kurslar, yukarıdaki masraflara dahil olmayan lojistik masrafları (örneğin, pansiyon ve konaklama için) içerecektir.

Kabul Koşulları

Öğrenciler yüksek lisans derecesine veya denkliğine sahip olmalıdır. Eşdeğerlik, bir lisans derecesinin ötesinde, bir saat ve bir Yüksek Lisans Derecesi gerekliliklerine denk olan belgelenmiş eğitimden oluşur.

Tamamlanmış bir Ubiquity Üniversitesi Kabul Başvurusu sunulmalıdır.

Öğrencilerin yaşadıkları bölgede bir akademik araştırma kütüphanesine ait olmaları teşvik edilir.
Program dili:
  • Ingilizce

The Wisdom School at Ubiquity University için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 11, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2019
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
300 USD
dönem başına kredi.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date