OSTEOPATİK TIP DOKTORU (DO)

Genel

Program açıklaması

Rocky Vista University Osteopatik Tıp Koleji'nin (RVUCOM) öğretim üyeleri ve personeli, kendini osteopatik felsefe ve mirasa ve osteopatik tıp uygulama bilimini ve sanatını ilerletmeye adamıştır. Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine, kariyerlerinde karşılaşacakları çok çeşitli hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak ve uyum sağlayacak donanıma sahip, toplum temelli, birinci basamak hekimleri olmaya kendini adamış bireyleri işe almaya ve eğitmeye çalışmaktadır. değişen sağlık hizmetleri sisteminin taleplerine.

Rocky Vista University Osteopatik Tıp Koleji'ne rehberlik eden eğitim ilkeleri, öğrencileri için erken klinik entegrasyon ve deneyim; destekleyici, aktif ve etkileşimli bir öğrenme ortamı; ve bir öğrenciyi lisansüstü tıp eğitimine girmeye hazırlamak ve yaşam boyu mesleki gelişimi ve öğrenmeyi desteklemek için gerekli bilgi, beceri ve yetkinlikleri sağlamak için tasarlanmış entegre bir müfredat.

Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine'nin kapsamlı topluluk ortaklıkları, öğrencilerinin eğitimi için gerekli klinik alanların ve klinik fakültenin bölgede mevcut olmasını ve öğrencinin eğitiminin üniversitede atanan fakültenin gözetimi ve rehberliği altında devam etmesini sağlar. Osteopatik Tıp Fakültesi, mezunlar ve diğer osteopatik ve allopatik doktorlar tarafından topluluk ortaklarımızda ve bağlı sitelerdeki ihtiyaç duyulacak ve arzu edilecek lisansüstü tıp eğitimi fırsatlarını geliştirmek için aktif olarak çalışmaktadır.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Rocky Vista University (RVU) was founded in 2006 in Parker, Colorado. Rocky Vista University is a rapidly growing institution with two locations and two states. Rocky Vista University has a special mi ... Devamını oku

Rocky Vista University (RVU) was founded in 2006 in Parker, Colorado. Rocky Vista University is a rapidly growing institution with two locations and two states. Rocky Vista University has a special mission: to provide healthcare education while inspiring students to serve with compassion, integrity, and excellence. Daha Az