SSM / ESAMI Doktora Programı

Genel

10 konum mevcut

Program açıklaması

ESAMI ve Swiss School of Management (SSM), Doğu ve Güney Afrika'ya 3 yıllık uluslararası akreditasyona sahip bir İşletme Doktoru (DBA) programını ortaklaşa getiriyor. Program harmanlanmış öğrenmeye dayalıdır ve öğrenciler programa istedikleri zaman katılabilirler. Kurs, çalışma merkezleri olarak mevcut olan ESAMI ve SSM kampüsleri ile SSM'nin e-öğrenme platformu kullanılarak yapılacaktır. Program süresince dört günlük çevrimiçi atölye çalışmaları ve seçilen konularda sık sık web seminerleri sunulacak. 2020'ye kaydolan adaylar kısmi burs alacaklar.

DBA programı hakkında

DBA, dünya çapında tanınmayı desteklemek için doktora çalışmaları için uluslararası standartlarla uyumlu olan SSM tarafından verilecektir. DBA programı, yarı zamanlı çalışmalara dayalı 120 AKTS kredili 3 yıllık bir program olarak tasarlanmıştır. E-öğrenme birimleri, seyahat süresi ve harcamalar minimumda tutulduğu için sağlıklı bir iş / yaşam / eğitim dengesi sağlar. İlk yarıyılda iki kez 4 günlük atölye çalışmaları yapılacaktır. Kısmi burs sonrası öğrenim ücreti 17.000 ABD Doları olarak belirlenmiştir ve beş taksitte ödenebilir: Kayıtta ödenecek% 34 ve dönem başına 4 eşit taksitte 2. yıldan% 66 bakiye.

ESAMI hakkında

Doğu ve Güney Afrika Yönetim Enstitüsü (ESAMI), hükümetler arası bir bölgesel yönetim geliştirme merkezidir. ESAMI'nin genel merkezi Tanzanya, Arusha'dadır.

Enstitü, politika yönetimi, Liderlik, ulaşım yönetimi, finansal yönetim, bilgi teknolojileri yönetimi, sağlık yönetimi, insan kaynakları yönetimi, proje yönetimi, enerji ve diğerleri arasında çevre yönetimi ve cinsiyet yönetimi. Odak noktası, bölgedeki orta ve üst düzey yöneticileri, küresel sorunları göz önünde bulundurarak ancak Afrika ortamıyla ilgili bölgesel bir odak noktasıyla yönetsel performanslarını iyileştirmek için eğitmekti.

İsviçre İşletme Okulu Hakkında

SSM, günümüzün profesyonel dünyasının standartlarını aşan, uluslararası olarak tanınan bir yüksek öğretim kurumudur. SSM, Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE), EduQua İsviçre ve Lazio Bölgesi Eğitim ve Araştırma Bakanlığı (İtalya) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca SSM, UNESCO, IAU ve CHEA gibi birçok uluslararası kuruluş tarafından tanınmaktadır.

Dünyadaki kampüs ve eğitim merkezlerinde yüzlerce öğrenci SSM ile eğitim görüyor. SSM Araştırma Merkezi, araştırmaya büyük önem vererek harika bir harmanlanmış öğrenme deneyimi sunar. Tam akredite bir İşletme Doktoru (DBA) programı ve yüksek teknolojili bir e-öğrenme platformu ile işletmelere ve toplumlara hizmet veren araştırmalar yapmayı hedefliyoruz.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru formları www.esami-africa.org adresinden indirilebilir.

Chengetai Magunje (ESAMI'de Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü aracılığıyla daha fazla bilgi talep edilebilir. E-posta chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683822 946

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Daha Az
Arusha , Nairobi , Dar es Salaam , Lusaka , Kampala , Windhoek , Mbabane , Harare , Maputo , Lilongwe + 9 Daha fazla Daha az