Sanat Doktoru

Genel

Program açıklaması

Harrison Middleton University eğitimde mükemmelliği teşvik etme taahhüdü ve beşeri bilimlerde geniş, entelektüel bir bakış açısına sahip yüksek eğitimli akademisyenler ve profesyoneller yaratma arzusuna uygun olarak, üniversite bir Sanat Doktoru programı sunmaktadır.

Sanat Doktoru Programı Hakkında

Bu program, öğrencilerin yüksek lisans seviyesinin ötesinde 60 saatlik lisansüstü krediyi tamamlamalarını gerektirir. Sanat Doktoru çalışma programı, öğrencinin Öğretim Ekibine danışarak öğrenci tarafından tasarlanmıştır. Öğrenci, Üniversiteye Sanat Doktoru programı için bir teklif sunar ve öğrencinin Öğretim Ekibi ve Dekan tarafından onaylanır. Tüm doktora öğrencileri, ilk konsantrasyon kapsamlı sınavını ve Harrison Middleton University 36 yüksek lisans kredisini başarıyla tamamladıktan sonra bir Yüksek Lisans of Arts kazanabilirler.

Harrison Middleton University Sanat Doktoru, tamamen uzaktan verilir ve esnek ve kişiselleştirilmiş, öğrenciler tarafından oluşturulan bir çalışma programı kullanır. Bu şekilde, öğrencinin derece gereksinimlerini yerine getirme şekli, her öğrencinin eğitim ve kariyer hedeflerine göre uyarlanabilir.

* Harrison Middleton University programları için kabul kriterlerimizi görüntüleyin.

Program Hedefleri

Sanat Doktoru programını başarıyla tamamlayan öğrenciler aşağıdaki hedefleri karşılamış olacaklardır:

Liberal sanatlardaki önemli eserlerin çalışma için kendi kendine yönetilen bir doktora programını tasarlayın, uygulayın ve tamamlayın.

Yorumlayıcı sorular formüle ederek ve kurs tartışmalarına katılarak sorgulamaya dayalı tartışma yöntemleriyle kolaylık gösterin.

Beşeri bilimler ve Batı düşüncesindeki temel fikirler hakkında eleştirel düşünün ve insan varoluşunun temel sorunları hakkında titiz tartışmalara katılın.

Kendi seçtikleri alanlarda Batı kültür tarihi hakkında disiplinlerarası bir bilgi sergilemek.

Derslerinde tartışılan temel literatürü, teorileri, uygulamaları, sorunları ve etik konuları değerlendirin, sentezleyin ve dile getirin.

Çeşitli ortamlarda yazılı ve sözlü olarak net ve karmaşık bir şekilde etkili bir şekilde iletişim kurun; seçim alanlarını keşfetmek için mantıksal tutarlılık ve tutarlılık ile kanıtların ve alıntıların uygun şekilde kullanılmasından faydalanırlar.

Önemli entelektüel araştırma, orijinal düşünce ve disiplinler arası bilginin kanıtlarını bir Bitirme Taşı ve savunması biçiminde sunun.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear direc ... Devamını oku

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear directly on the problems we face today. And in a time when information of all kinds is increasingly fragmented, the study of ancient and modern classics provides a rich source of fundamental knowledge and unifying ideas. Harrison Middleton University is a great ideas, great works, great conversations, distance learning university that offers graduate education in the humanities with concentrations in imaginative literature, natural science, philosophy and religion, and social science. Harrison Middleton University promotes student-faculty scholarship through research, discussion, and the development of collaborative publications. Daha Az