Sosyal Hizmet Doktora

Genel

Program açıklaması

Columbia School of Social Work's Doctor of Philosophy (PhD) programı, 1950'deki başlangıcından bu yana sosyal hizmet ve sosyal refah bursunda dünyanın en etkili liderlerinin çoğunu yetiştirmiştir. Program, Columbia Üniversitesi Sanat ve Bilim Enstitüsü (GSAS) tarafından sunulmaktadır. ) ve Sosyal Hizmet Okulu tarafından yönetilmektedir.

Adayları araştırmacı, akademisyen ve eğitimci olarak kariyere hazırlar. Doktora öğrencileri üç konsantrasyon arasından seçim yapabilirler:

• Gelişmiş Uygulama

• Sosyal Politika ve Politika Analizi

• Sosyal Politika ve Yönetim (şu anda yeni başvuruları kabul etmiyor)

Adaylar ayrıca ileri düzey sosyal hizmet kursları ve diğer Columbia meslek okullarında sunulan çok çeşitli kurslar alacaklar. Sosyal Hizmette Doktora adayı, yaklaşık iki yıllık tam zamanlı kurs, bir sosyal hizmet yönteminde ana içerik, ilgili bir davranışsal veya sosyal bilim ve önemli bir uygulama alanını tamamlayacak ve bir tez hazırlayıp savunacaktır. Columbia School of Social Work'teki konsantrasyonlar, kurs, kayıt ve tez aşamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Doktora Programı Kaynak Kılavuzuna bakın.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Columbia University’s School of Social Work is a top ranked school and the first social work school established in the U.S. Since 1898, Columbia faculty and alumni have played a leading role in advanc ... Devamını oku

Columbia University’s School of Social Work is a top ranked school and the first social work school established in the U.S. Since 1898, Columbia faculty and alumni have played a leading role in advancing the field of social work through scholarly and professional contributions. What began as an intervention in the conditions of urban industrial life at the end of the 19th century has evolved into a global field that impacts nearly every area of social and political life. Our students graduate prepared to face 21st-century challenges. Daha Az