Uluslararası DBA Çalışmaları Programı + Ph.D. Yönetim Programı

Genel

Program açıklaması

COVID-19 Güncellemesi: Bir sonraki grubun sınıfları Ocak 2021'de başlıyor. Herhangi bir güvenlik sorunu olması durumunda, öğrencilerimizin eğitim yolculuğunun ilerleyişi üzerindeki etkisini ortadan kaldırmak için dersleri çevrimiçi geçmek gibi farklı stratejiler uyarlanabilir. Bu konuda herhangi bir endişeniz varsa info@isegidbaphd.pt ile iletişime geçin.

ISEG Uluslararası İşletme Araştırmaları Doktoru Programı (iDBA) ve Ardışık Doktora Programı. Yönetimde, araştırma mükemmelliğini profesyonel uygulama ile birleştirir.

Eşsiz yapısı ile bu program, öğrencileri strateji ve organizasyon yönetimi alanlarında hazırlar, organizasyonlarda yönetim araştırması ve uygulamasını geliştirmek için ileri araştırma becerileri sağlar.

Programın tüm bileşenlerinin başarıyla tamamlanması, hem Uluslararası İşletme Doktorası hem de Doktora derecesini verir. Yönetim derecesi.

DBA ve Ph.D. Tek Yoğun Programda

Diğer doktoramızın aksine. programları, DBA + Ph.D. Program, öğrencilerin öğrenimleri boyunca çalışmalarına olanak tanıyan ders saatlerinin ötesinde kampüste zorunlu saatler gerektirmez.

Program boyunca sadece akademik ödevler yapmak yerine, iDBA + Ph.D. program, öğrenim çıktılarını işlerinde sınıfsız zaman aralıklarında uygulamaya koyar ve iş sorunlarını sistematik olarak incelemek ve çözmek için fakültelere danışır.

 • Dünyanın farklı ülkelerinde ikamet eden ve çalışan öğrenciler, sınıflar arası dönemlerde sınıfların işe dönüşünü karşılamak için her ay yalnızca bir kez seyahat edebildikleri için bu programa katılıyorlar.
 • Öğrenciler, Lizbon kampüsünde buluşabilmek için Portekiz öğrenci vizesi alırken, çok uluslu deneyimden ve hareketlilik kolaylığı için Portekiz dışındaki bir ülkede derslerin verildiği yerlerden yararlanırlar.
 • İş hayatına dahil olan öğrenciler, mesleklerini bir sonraki seviyeye taşımak için 30-55 yaşları arasındaki bu programa katılırlar.
 • İDBA'yı tamamlamak genellikle bir yıl ve bir Ph.D'yi tamamlamak için iki yıl daha sürer. Bu Programda.
 • ISEG ve Lizbon Üniversitesi'ndeki (Doktora düzeyinde yaklaşık 3 bin akademik fakülte) güçlü geniş fakülteler topluluğu sayesinde öğrenciler geniş bir disiplin yelpazesinden istedikleri tez konusunu seçebilirler.
 • Program İngilizce olarak verilmektedir ve diğer dillere simültane çeviri mevcut olabilir.

Kariyer Sonuçları

Bu program, öğrencileri endüstri, akademi veya kamu sektörlerindeki en iyi kariyerlere hazırlar. Hizmet ve endüstri şirketlerinde yönlendirme ve yönetici düzeyinde pozisyonlar, en iyi üniversitelerde ve araştırma merkezlerinde profesörlük ve araştırma pozisyonları, üst düzey devlet ve sivil toplum danışmanları, vb. Mezunlar için olasılıklardan bazılarıdır.

Katılım Gereksinimi

 • Program boyunca toplam ders katılımı 40 gündür (her ay, her biri arka arkaya 5 gün olmak üzere 7 + 1 modül).
 • Daha sonra, Ph.D. Tez danışmanı çevrimiçi platformlar veya yüz yüze toplantılar aracılığıyla yürütülebilir.

Giriş koşulları

 • GMAT / GRE veya IELTS / TOEFL değerlidir ancak zorunlu değildir. Aksine, İngilizce ve Akademik başarı öğrencilerin başvurularına ve geçmişlerine göre değerlendirilir!
 • Aday öğrencilerin lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekirken, bir öğrencinin ders çalışması, yayınlar veya iş deneyimi yoluyla mükemmellik gösterdiği istisnai durumlarda, bir lisans derecesi yeterli olabilir.
 • Bu program, önceki eğitimlerinin programda başarı için gerekli bilgiye sahip olduklarını göstermesi durumunda farklı disiplinlerden öğrencileri kabul eder.

Kabul süreci

Başvuru formunu ve başvuru ücreti ödeme talimatlarını almak için info@isegidbaphd.pt adresine e-posta gönderin .

1. Adım: 'Başvuru Formunu' indirin, doldurun ve imzalayın (bu e-postaya eklenmiştir)

2. Adım: 'Başvuru Formu'nu ve belgelerinizi tek bir PDF'de birleştirin.

Aşağıdaki belgeler zorunludur:

 1. Doldurulmuş ve imzalanmış başvuru formu (ekte bulun)
 2. Önceki derece diplomaları
 3. Pasaport detay sayfası
 4. Pasaport formatındaki fotoğraf
 5. Başvuru ücreti ödeme makbuzu        

3. Adım: Birleşik PDF dosyasını info@isegidbaphd.pt adresine e-posta ile gönderin.

harç

Ücretler taksitle ödenir:

 • Başvuru Ücreti: 500 €
 • İlk Taksit: 5.000 €
 • 1. modülden 10 gün öncesine kadar: 12.000 €
 • 4. modülden 10 gün öncesine kadar: 5.500 €
 • 2. yıl Ph.D. Program: 3.500 €
 • 3. yıl Ph.D. Program: 3.500 €
Son Güncelleme Eyl 2020

Okul Hakkında

ISEG, Lisbon School of Economics & Management of the Universidade de Lisboa (University of Lisbon) is the most prestigious college of management and economics in Portugal. ISEG is accredited by t ... Devamını oku

ISEG, Lisbon School of Economics & Management of the Universidade de Lisboa (University of Lisbon) is the most prestigious college of management and economics in Portugal. ISEG is accredited by the Association of Advanced Collegiate Schools of Business (AACSB), a distinction held by only 5% of business schools in the world, and its programs are recognized by many reputed international entities. Daha Az