Keystone logo
Çek Cumhuriyeti

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Çek Cumhuriyeti 2023

kurum sayısı: 77
  • Prague 3, Çek Cumhuriyeti

  Uluslararası İlişkiler Fakültesi (FIR), Prag Ekonomi ve İşletme Üniversitesi'ndeki en büyük fakültelerden biridir. Hem öğretimde hem de araştırmada iki ana yön vardır: Uluslararası Ticaret ve Uluslararası Politika ve Diplomasi. İşletme ve Hukuk, Uluslararası Politika ve Diplomasi veya Turizme odaklanan diğer programlar da kaçınılmaz bir rol oynamaktadır. FIR'ın temel ayırt edici özelliği, öğrencilerin dil bilgisine güçlü bir vurgu yaparak tüm aşamalarda yüksek düzeyde uluslararasılaşmadır. FIR, Çek Cumhuriyeti'nde EFMD tarafından bir çalışma programının akreditasyonunu elde eden ilk fakültedir.

  • Prague 4, Çek Cumhuriyeti

  NEWTON Üniversitesi, Çekya'da en yüksek puan alan özel bir işletme okuludur. Kurslarımız, küresel girişimcilik veya yöneticilik kariyerinize başlamanız için size bilgi ve deneyim kazandıracaktır.

  • Mlada Boleslav, Çek Cumhuriyeti
  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Otomotiv endüstrisi ve diğer küresel liderlerle yakın bir bağlantısı olan modern, ilerici ve dinamik olarak gelişen bir üniversiteyiz. Çok uluslu büyük bir şirket olan ŠKODA AUTO tarafından kurulduk. Eşsiz bir odak ile özel Lisans Derecesi ve devam Yüksek Lisans programları sunuyoruz - Ekonomi alanındaki çalışmaların kaliteli bir teknik temel, sağlam dil eğitimi ve stajınız sırasında kazanacağınız pratik bilgilerle birleşimi size okul dışında rehberlik edecek!

  • Prague 1, Çek Cumhuriyeti

  Academy of Performing Arts in Prague (AMU) , Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük sanat okuludur. Tiyatro, müzik ve danstan TV ve film prodüksiyonuna uzanan geniş kapsamı sayesinde AMU, genç sanatçıların keşfetmeleri, ustalaşmaları ve sahip olabilecekleri yetenekleri daha da geliştirmeleri için çeşitli ve besleyici bir alan olarak kabul edilir.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag Yaratıcı İletişim Okulu, sizi yaratıcı endüstrinin tüm alanlarında bir kariyere mükemmel bir şekilde hazırlayacak özel bir kolejdir. Çalışma programlarımız/uzmanlıklarımız: - Yaratıcı Pazarlama ve İletişim (Dijital Pazarlama ve İletişim, Yaratıcı Pazarlama, Yaratıcı Endüstride Yönetim) - Edebiyat Sanatları (Edebi Sanatlar, Medyada Ticari Yazarlık) - Görsel Sanatlar (Fotoğraf ve Görsel-İşitsel Sanatlar, Animasyon) ve Görsel Efektler, Grafik ve Medya tasarımı) reklam ajanslarının, grafik stüdyolarının, yayın şirketlerinin ve medya kurumlarının pratik operasyonlarıyla bağlantılıdır. Çalışmalarınız sırasında, gerçek emirler üzerinde çalışıyor olacaksınız.

  • Pilsen, Çek Cumhuriyeti

  Makine Mühendisliği Fakültesi, Pilsen'deki en eski fakültelerden biridir ve 70 yılı aşkın süredir bu sanayi kentindeki vazgeçilmez konumunu kanıtlamıştır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag ve Brno şehirlerinde 2 lokasyonda 7.000'den fazla öğrenci ile Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük özel kolejiz. 2001 yılında ilk özel kolej kurumu olarak kurulan, 20.000'den fazla öğrenciyi kurumsal ve kamu sektöründe kariyer için hazırladığımızdan beri.

  • Ceske Budejovice, Çek Cumhuriyeti

  Güney Bohemya Üniversitesi Sağlık ve Sosyal Bilimler Fakültesi (FHSS USB), özellikle sağlık hizmetleri ve sosyal konular arasındaki bağlantısı nedeniyle Çek Cumhuriyeti'nde benzersiz bir konuma sahiptir. Amacımız, mezunların bir bütün olarak bir insana bakan ve böylelikle hem bedenin hem de ruhun destek almasını sağlayan bütüncül bir yaklaşımı anlamaları ve uygulamasıdır. Bu bakış açılarının uyumlu kombinasyonu, mesleğini bir misyon olarak yerine getirebilecek profesyoneller yetiştirme fırsatları sunar. Bu, mevcut dünyadaki Fakülte için büyük bir avantaj oluşturmaktadır - bu şekilde eğitilen insanlara işyerinde her zaman ihtiyaç duyulacaktır. Fakülte, özellikle sağlık ve sosyal bakım alanına odaklanmış bir eğitim kurumudur. Uygulama alanında, belirli projeler çerçevesinde yaratıcı faaliyetler yürütür, hem sağlık açısından hem de sosyal açıdan dezavantajlı kişilerle klinik ve saha çalışmasını yönlendirir. Bilimsel ve araştırma faaliyetlerini ve önemli kurumlar ve meslek merkezleriyle uluslararası işbirliği geliştirir.

  • Brno, Çek Cumhuriyeti

  Brno Veterinerlik Bilimleri Üniversitesi 1918'de kuruldu. Şu anda üniversite üç fakülteden oluşmaktadır - Veteriner Fakültesi, Veteriner Hijyen ve Ekoloji Fakültesi. VFU Brno, Çek Cumhuriyeti'nde veterinerlik, veterinerlik hijyeni ve ekoloji alanlarında uzmanlaşmış tek üniversitedir ve farmasötik bilimi öğreten iki üniversiteden yalnızca biridir. Brno Şehri içinde, Brno - Královo Pole şehir bölgesinde, tüm eğitim ve araştırma tesislerinin bulunduğu üniversite kampüsünde bulunur.

  • Prague 6, Çek Cumhuriyeti

  Czech Technical University in Prague 1707 yılında kurulan Avrupa'nın en eski teknik üniversitesidir ve şu anda bölgede ve Prag Araştırma kümesinde önde gelen bir teknik araştırma üniversitesidir. CTU, 8 fakültede lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır: İnşaat Fakültesi, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Nükleer Bilimler ve Fizik Mühendisliği, Mimarlık, Ulaştırma Bilimleri, Biyomedikal Mühendisliği, Bilgi Teknolojisi ve MIAS School of Business'taki programlar. Dahası, CTU ücretsiz spor kursları sunmaktadır, Ulusal Teknoloji Kütüphanesi'nde ziyaret edebilir ve okuyabilir ve Avrupa'nın kalbindeki Campus Dejvice'deki uluslararası topluluğu hissedebilirsiniz.

  • Nancy, Fransa
  • Metz, Fransa
  • + 6 daha fazla

  Université de Lorraine , yaklaşık 52.000 öğrencisine tüm alanlarda ve Bologna modeline (lisans / yüksek lisans / doktora) uygun olarak tam bir eğitim yelpazesi sunan bir Fransız devlet üniversitesidir.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag Ekonomi ve İşletme Üniversitesi (VŠE), yönetim ve ekonomi alanındaki en prestijli üniversitelerden biridir ve defalarca Financial Times Avrupa İşletme Okulu Sıralamasında en iyi okullar arasında yer almıştır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Avrupa Kariyer Eğitimi Merkezi, Hukuk, Uluslararası Ticaret, Bilgi Teknolojisi, Mimarlık ve Tasarım, Sürdürülebilirlik ve Mühendislik alanlarında benzersiz programlar şeklinde uygulamalı eğitim sağlar. Amacımız, genç ve yetenekli öğrencileri profesyonel dünyanın gerçekte nasıl çalıştığı konusunda eğitmektir.

  • Liberec, Çek Cumhuriyeti

  Araştırma ve bilimde en üst düzey sonuçlar, öğretimde mükemmellik ve disiplinler arası işbirliği 1953'ten beri Technical University of Liberec olmuştur. Yedi fakülte ve bir uzman enstitüde yaklaşık 7000 öğrenci eğitim görmektedir.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  ARCHIP, ilerici yeni bir mimarlık okulu, küresel ve yerel ölçeklerin bir melezi, kavramsal ve teknik eğitim ve Avrupa ve Amerikan mimarlık eğitimi geleneğinin en iyilerini birleştiren felsefi bir alan.