Keystone logo
Almanya

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Almanya 2023

kurum sayısı: 239
  • Ulm, Almanya

  Ulm Üniversitesi 1967'de kuruldu ve o zamandan beri dinamik bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Çekici ve geleceğe yönelik bir kurs kataloğu, yüksek kaliteli akademik eğitim, uluslararası çeşitlilik, disiplinlerarasılık ve son teknoloji yenilikçi araştırma, ticari marka haline geldi.

  • Berlin, Almanya

  FUBiS, öğrencilerin kendi kurumlarında derecelerine sayılabilecek krediler kazanabilecekleri Berlin Freie Universität'ın yoğun, akademik bir programıdır. FUBiS seansları 3 ila 6 hafta sürer ve hem yaz hem de kış aylarında yapılır.

  • Heide, Almanya

  West Coast Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Schleswig-Holstein'daki en genç devlet üniversitelerinden biridir ve modern donanıma ek olarak, öncelikle uygulamaya yönelik öğretime ve iyi denetime odaklanır. Toplam yaklaşık 1.900 öğrenci kayıtlıdır ve bireysel öğrenme ortamına ve bireysel derslerde küçük gruplar halinde çalışmaya değer verilir. Heide/Holstein'daki konum turizm çalışmalarınız için idealdir, çünkü şehir Büsum, St. Peter-Ording, Sylt ve Hamburg gibi turistik noktalara yakındır. Kısacası: Turizmin nerede gerçekleştiğini öğreniyorsunuz ve turizm endüstrisinden çok sayıda (bölgesel) pratik ortakla güçlü ağdan yararlanıyorsunuz. Ayrıca Alman Turizm Araştırmaları Enstitüsü üniversitemizde yerleşiktir. Enstitü uygulama odaklı araştırma yürüttüğünden, ülke çapında ağ oluşturduğundan ve uygulamada mükemmel bir üne sahip olduğundan, kariyerinize başlamanız daha kolay olabilir. Mevcut araştırma sonuçlarından öğretime sürekli bilgi aktarımı yoluyla, size geleceğe yönelik bir derece sunuyoruz.

  • Hamburg, Almanya

  Kühne Lojistik Üniversitesi – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – Hamburg'un HafenCity şehrinde bulunan özel bir üniversitedir. KLU, Almanya'da kendi doktoralarını vermeye yetkili çok az sayıda özel üniversiteden biridir. Bağımsız, devlet onaylı üniversitenin başlıca araştırma alanları, Taşımacılık, Küresel Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanlarında Sürdürülebilirlik, Dijital Dönüşüm ve Değer Yaratmadır. 2020 KLU, "10 yıllık ödüllü öğretim ve araştırma" sloganıyla 10. yılını kutluyor.

  • Eltville, Almanya

  Regensburg Üniversitesi'ne bağlı bir enstitü olan IRE|BS Real Estate Academy, kendini en yüksek kaliteye adamıştır ve gayrimenkul profesyonelleri için üniversite ve yarı zamanlı eğitimde uluslararası bir liderdir. Otuz yılı aşkın bir süredir, gayrimenkul nitelikleri için gerekliliklerin sürekli olarak bir adım önünde kaldık.

  • Fulda, Almanya

  Üniversite, özellikle "sağlık, beslenme ve gıda" konularına odaklanan çok çeşitli akademik ve profesyonel eğitim sunmaktadır. Özel işletmeler ve endüstrilerle çok sayıda araştırma ve geliştirme projesi yürütülmektedir. Fulda Üniversitesi ca. Dünya çapında 100 üniversite. Uluslararası programların sayısı sürekli artmaktadır: "Uluslararası İşletme ve Yönetim", "Bilim ve Mühendislik" veya "Uluslararası Sağlık Bilimleri" gibi Lisans ve "Uluslararası Yönetim", "Kültürlerarası İletişim ve Avrupa Çalışmaları" gibi Yüksek Lisans programları. , "Uluslararası Gıda Ticareti ve Tüketici Çalışmaları" veya "Küresel Yazılım Geliştirme" kısmen veya tamamen İngilizce olarak öğretilir.

  • Potsdam, Almanya

  Brandenburg Eyalet Sporları Derneği'nin (LSB) kar amacı gütmeyen bir kurumu olarak Potsdam Spor ve Yönetim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, spor ve sağlığa odaklanmayı bağımsız bir özel profil olarak geliştirmiştir. Uygulama sırasında, öğretim ve araştırmada sınırlar aşılır, diğer konularla ilişkiler geliştirilir ve uygulama ile ağlar kurulur. Sporun bir bütün olarak toplum için artan önemi ile birlikte, genişleyen bir spor anlayışı ortaya çıkmıştır; B. spor ve egzersiz endüstrisinden şirketlerin organizasyonu için yönetimin yanı sıra önleyici ve tedavi edici bağlamlarda spor hareketini içerir. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak spor bilimi de bir alt üst oluş safhasındadır.

  • Munich, Almanya

  HM Hochschule München Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne hoş geldiniz! Her yıl 2.500'den fazla uluslararası öğrenci ve araştırmacı, Almanya'nın en güzel, tarihi ve yüksek teknoloji şehirlerinden birinde yetenekli akademik topluluğumuza katılmaktadır. Almanya'da, Münih'te ve üniversitemizde kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olmak için mümkün olan en iyi desteği sunuyoruz.

  • Dortmund, Almanya
  • Frankfurt, Almanya
  • + 5 daha fazla

  Uluslararası Yönetim Okulu (ISM), Almanya'nın önde gelen özel işletme okulları arasında yer almaktadır. 1990 yılında kurulan ISM'nin Dortmund, Frankfurt am Main, Münih, Hamburg, Köln, Stuttgart ve Berlin'de yedi kampüsü vardır ve 3850'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Uluslararasılık, güçlü pratik oryantasyon ve kişisel öğrenme atmosferi, profesyonel becerilerin öğretimi ve sosyal becerilerin yoğun eğitimi kadar ISM'nin başarı öyküsünün bir parçasıdır. Bu, yalnızca heyecan verici pratik projeleri, vaka incelemelerini ve stajları değil, aynı zamanda iş dünyasından öğretim görevlileriyle yakın etkileşimi de içerir. Bu başarı faktörleri, ISM'nin tüm Lisans, Yüksek Lisans ve MBA programlarına yansır.

  • Munich, Almanya

  Münih Tıp Araştırma Okulu (MMRS), LMU'nun Tıp Fakültesi'nin merkezi bir kurumudur. Beşeri tıp, diş hekimliği, insan biyolojisi ve yaşam bilimleri alanlarındaki tüm doktora çalışmalarını (düzenli doktora tezleri ve yapılandırılmış doktora programları) kapsayan bir şemsiye yapı olarak tasarlanmıştır.

  • Berlin, Almanya

  CODE, dünyanın her yerinden dijital öncüleri kendine çeken ve onları tam potansiyellerini hayata geçirmeleri için güçlendiren uluslararası ve kapsayıcı bir öğrenme ortamıdır. Topluluk olarak yaratıcılığı, eleştirel düşünmeyi, işbirliğini ve merak odaklı öğrenmeyi teşvik ederek dönüştürücü yeniliği teşvik ediyoruz.

  • Berlin, Almanya

  Sigmund Freud Özel Üniversitesi (SFU), Viyana, Linz, Paris, Berlin, Milano ve Ljubljana'da şubeleri bulunan 2005 yılından bu yana Avusturya yasalarına göre akredite edilmiş özel bir üniversitedir.

  • Berlin, Almanya

  Catalyst, Berlin'deki olağanüstü Funkhaus'ta bulunan bir yaratıcı sanatlar ve teknoloji öğrenme enstitüsüdür. Kurslarımız elektronik müzik üretimi ve performansı, ses ve müzik üretimi, ses mühendisliği, film yapımı, film yapımı, görsel efektler ve oyunculuğu kapsamaktadır. Yeni başlayanlar için 4 haftalık yaz kurslarından, İngiltere'deki üniversite ortağımız tarafından onaylanan lisans ve yüksek lisans düzeyindeki kurslara kadar çeşitlilik gösterir.

  • London, Birleşik Krallık
  • Berlin, Almanya
  • + 1 daha fazla

  MetFilm School , çeşitli zanaat alanlarında lisans, yüksek lisans ve kısa kurslar sunan lider bir film, televizyon ve çevrimiçi medya okuludur. Okulun Londra, Leeds ve Berlin'de kampüsleri vardır.

  • Vallendar, Almanya
  • Düsseldorf, Almanya

  WHU – Otto Beisheim Yönetim Okulu, lisans programları için 1 numaralı Alman İşletme Okulu'dur. EQUIS, AACSB ve FIBAA tarafından akredite edilen WHU, cesaret ve bağlılıkla dört temel değeri takip ederek yöneticiler için akademik programlar ve eğitim sunmaktadır: topluluk, kozmopolitlik, girişimcilik ve mükemmellik. COVID-19'a rağmen, WHU büyümeye ve ileriye dönük planlamaya hazır.