Keystone logo
Fransa

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Fransa 2023

kurum sayısı: 238
  • Écully, Fransa

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 daha fazla

  Eurocentres ve Bayswater'ın bir araya gelmesi, uluslararası eğitimde yeni bir dönemi temsil ediyor. Kolektif deneyimimiz, günümüzün uluslararası eğitim sektöründe bir güç merkezini temsil ediyor. Hikayeleri ne olursa olsun, yurtiçinde ve yurtdışında büyüyen küresel düşünürler ve kaşif toplulukları konusunda tutkuluyuz. Bayswater Education'ı kurduk çünkü hayatın her kesiminden gençlerin yeni kültürleri keşfetmekten, yeni lezzetleri keşfetmekten ve orada neler olduğunu öğrenmekten heyecan duymasını istiyoruz. Onları kendimiz gibi küresel ruhlar olarak düşünürüz.

  • Paris, Fransa

  Animasyon alanında dünyanın önde gelen okulu olarak gösterilen GOBELINS Paris, Lisanstan Master of Arts'a kadar eksiksiz bir müfredat, bir İngilizce programı ve çift diplomalı bir Fransızca programı ve bir yıllık hazırlık programı sunmaktadır.

  • Bordeaux, Fransa
  • Lyon, Fransa
  • + 5 daha fazla

  ESMA, kurulduğu 1993 yılından bu yana, her yıl bize destek olan animasyon profesyonelleri ile yakın işbirliği içinde sürekli gelişen CG Animation & FX döngüsünde eğitimler sunmaktadır. Fransız Bac + 5 seviyesine (RNCP seviye 7) eşdeğer olan bu eğitim programı artık profesyonel dünya tarafından uluslararası kabul görüyor ve animasyonun en büyük isimleri tarafından destekleniyor. Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse kampüslerimizin yanı sıra Kanada, Montreal'de sunulan bu kursu keşfedin. Eğitimin İngilizce versiyonu Lyon ve Montpellier kampüslerinde mevcuttur.

  • Poitiers, Fransa
  • Iași, Romanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Şehir-Üniversite Kampüsü (EC2U), Avrupa Birliği'nin dört farklı bölgesinden, eğitim ve araştırma odaklı, yerel ve küresel olarak bağlantılı yedi uzun süreli üniversiteden oluşan çok kültürlü ve çok dilli bir İttifaktır: Üniversite Coimbra, Yaş Üniversitesi, Jena Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Poitiers Üniversitesi (Koordinatör), Salamanca Üniversitesi ve Turku Üniversitesi. İttifak'ın amacı, yedi üniversite ve ilgili şehirler arasında hareketliliğin serbestçe akmasına izin veren yenilikçi bir alan geliştirmektir.

  • Barcelona, İspanya
  • Esch-sur-Alzette, Lüksemburg
  • + 6 daha fazla

  Avrupa Üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyum, yüksek performanslı çözümlere odaklanan yeni ve yenilikçi bir pan-Avrupa EUMaster4HPC programı geliştirdi. EUMaster4HPC, Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendirmek için yeni nesil yüksek vasıflı ve yetenekli HPC uzmanlarını eğitmek için Avrupa'daki HPC eğitimindeki başlıca oyuncuları bir araya getiriyor. EUMaster4HPC, yenilikçi müfredat ve öğretim paradigmalarına, akademik mükemmelliğe, birinci sınıf HPC uzmanlarına, süper bilgi işlem merkezlerine erişime ve güçlü endüstri desteğine dayanır.

  • Nancy, Fransa

  Mines Nancy, en iyi Lisansüstü Mühendislik Okullarından biridir (Fransa'daki en iyi 9. Mühendislik okulu) ve uluslararası çapta tanınmaktadır (ARWU sıralamasında 17., 51. ve 76. sırada yer almaktadır). Okul, araştırma ve yeniliğe güçlü bir vurgu yaparak en kaliteli eğitimi sağlamaya kendini adamıştır. Öğrencilerimiz, bilim ve beşeri bilimlerde güçlü bir geçmişe sahip, geniş uzmanlık bilgisi ve çok kültürlü ortamlarda çalışma ve günümüz toplumunun karmaşık zorluklarının üstesinden gelme becerisi ile donatılmış, yenilikçi mühendisler ve yöneticiler olmak üzere eğitilirler.

  • La Rochelle, Fransa
  • Athens, Yunanistan
  • + 4 daha fazla

  EU-CONEXUS - Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği için Avrupa Üniversitesi, Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği (SmUCS) konusunda bilim ve yeniliği bir mükemmellik merkezine dönüştüren dokuz üniversite arasındaki güçlü bir ortaklıktır. EU-CONEXUS - Avrupa Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği Üniversitesi, farklı Avrupa kültürlerinde, farklı dillerde ve sınırların ötesinde işbirliği yapabilen ve çalışabilen yeni nesil Avrupalıları bir araya getirerek ortak Avrupa değerlerini ve güçlendirilmiş bir Avrupa kimliğini desteklemektedir.

  • La Rochelle, Fransa

  EIGSI La Rochelle, lisans sonrası bir genel mühendislik okuludur. Okul, bilimsel, hümanist eğitim sunar, teknik bilgi taşır ve toplumsal, çevresel ve ekonomik boyutlarında KSS tarafından kararlı bir şekilde yönlendirilir. EIGSI'nin Fransa'daki La Rochelle ve Fas'taki Kazablanka'daki iki kampüse dağılmış 1.500 öğrencisi vardır. 1901 yılında Paris'te kurulan EIGSI, Fransa'nın en eski mühendislik okullarından biridir.

  • Paris, Fransa

  The American Graduate School in Paris (AGS), dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Amerikan yüksek öğrenim programları sunmaktadır. AGS, birinci sınıf bir üniversitenin tüm niteliklerini samimi ve çok kültürlü bir öğrenme ortamıyla birleştiren küçük, seçkin bir yüksek lisans okuludur. AGS, diğerlerinin yanı sıra STK yönetimi, çatışma çözümü, çevre politikası ve alan uzmanlıkları (Afrika, Orta Doğu, Asya ve Avrupa) gibi çok çeşitli konuları kapsayan Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi alanında uzmanlaşmıştır. Okul, konuk konuşmalarına, ziyaretlere ve ağ oluşturma etkinliklerine ev sahipliği yaparak Paris gibi büyük bir uluslararası şehirdeki stratejik konumundan tam olarak yararlanır. AGS'nin seçkin fakültesi, çeşitli Paris topluluğundan gelen akademisyenlerden, eski büyükelçilerden ve diğer uygulayıcılardan oluşur. Son yirmi beş yılda AGS fakültesi ve öğrenci topluluğu içinde 60'tan fazla millet temsil edildi, sınıfa birden fazla bakış açısı getirdi ve okulun misyonunun kalbinde yer alan bir diyalog ve anlayışı teşvik etti: eğitim yoluyla barış.

  • Saint-Martin-d'Hères, Fransa

  Grenoble INP – Pagora, UGA, fiber, biyobazlı malzemeler, kağıt ve basılı medya alanlarında uzmanlaşmış, devlet tarafından finanse edilen bir mühendislik lisansüstü okuludur. Fransa'da ve yurt dışında büyük endüstri ve araştırma oyuncularının desteğiyle yüksek lisans düzeyinde ve çıraklığa dayalı mühendislik eğitimi sunar.

  • Gif-sur-Yvette, Fransa

  CentraleSupélec, bilim ve mühendisliğe ayrılmış, bakanlık sözleşmesi kapsamındaki bir kamu kurumudur. Bu tüzük, Yüksek Öğrenim, Araştırma ve Yenilik Bakanlığı ile Ekonomi, Sanayi ve Dijital Teknolojiler Bakanlığı arasında paylaşılmaktadır.

  • Angers, Fransa

  1 Ocak 2020'de oluşturulan IAE Angers , Angers Üniversitesi'nin üniversite yönetim okuludur. Aynı zamanda IAE Fransa ulusal ağının bir parçasıdır.

  • Paris, Fransa
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 1 daha fazla

  1970 yılında kurulan Université Paris Pantheon-Assas, 13. yüzyıldan beri eski Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris olan 'La Sorbonne'un varisidir. Üniversite, ulusal ve uluslararası düzeyde, Hukukun tüm alanlarında en yüksek düzeyde mükemmelliği sağlamaya kendini adamış, Hukuk alanında önde gelen Fransız üniversitesi olarak tanınmaktadır.

  • Paris, Fransa
  • Montreal, Kanada

  1972'de önde gelen gayrimenkul oyuncuları tarafından kurulan ESPI Grubu - dernek statüsü (1901 Yasası) altında kurulmuş - nitelikleri Devlet tarafından seviye 6 (Bac + 3) ve seviye 7 (Bac + 5) tarafından tanınan özel bir yüksek öğretim kurumudur. ) veya okul diplomaları ve Ulusal Profesyonel Sertifikalar Rehberine (RNCP) kayıtlı, bir Lisans döngüsü ve bir Profesyonel Yüksek Lisans döngüsü (6 uzmanlık). 50 yıllık varlık, Grubun tüm gayrimenkul işlerinde kök salmasına olanak sağlamıştır. Bugün öğrencilerimiz Paris, Nantes, Marsilya, Bordeaux, Lyon ve Montpellier kampüslerine yayılmıştır.