Keystone logo
Hırvatistan

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Hırvatistan 2023

kurum sayısı: 24
  • Miskolc, Macaristan
  • Zagreb, Hırvatistan
  • + 2 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX, öğrencilere gerçek hayattaki zorluklara odaklanarak dinamik bir ortamda öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. Avrupa Birliği'nin bir organı olan EIT (European Institute of Innovation and Technology) tarafından verilen EIT Etiketi, yalnızca yüksek lisans ve doktora düzeyindeki mükemmel eğitim programlarına verilen bir kalite sertifikasıdır.

  • Rotterdam, Hollanda
  • Bilbao, İspanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Sanayi Sonrası Şehirler Üniversitesi (UNIC), yeni nesil öğrencilere kapsayıcı bir eğitim sunmak amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Sanayi sonrası şehirlerde bulunan ve Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen 10 Avrupa üniversitesinden oluşan bir ittifak, kentsel konuların tüm öğrenciler için erişilebilir ve kapsayıcı bir şekilde öğretim ve araştırmayı beslemesini sağlamak için şehir kurumlarıyla el ele çalışır. İttifak, 2023'te ilk ortak yüksek lisans derecesini başlatıyor ve şehirlerindeki post-endüstriyel dönüşümleri ilerletecek ve Avrupa'da ve çevresinde değişen ekonominin ihtiyaçlarına yanıt veren yeni bilimsel disiplinlerde yüksek vasıflı mezunlar olacak öğrenciler arıyor. Dünya.

  • Split, Hırvatistan

  Lisans eğitim programı Psikoloji, Avrupa Psikoloji Diploması (EuroPsy) ile koordine edilir ve yüksek öğrenime yönelik yetkinliğe dayalı bir yaklaşım üzerine kuruludur. Çalışma altı dönem (180 AKTS) sürer ve tamamlandıktan sonra mezunlar University Baccalaureus of Psychology (univ. bak. psişik). Dersler, Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde ve Split Üniversitesi'nin diğer bölümlerinde verilmektedir. Çalışma tamamen İngilizce olarak yürütülür ve öğrencileri en başından itibaren uluslararası bilimsel ve profesyonel iletişime hazırlar. Çalışma programına Hırvat üniversitelerinden ve Yale Üniversitesi, Santa Fe Enstitüsü, Northeastern Üniversitesi, Huddersfield Üniversitesi, West Üniversitesi ve Université de Poitiers gibi uluslararası kurumlardan bilim adamları ve öğretmenler katılıyor. Çalışmaları sırasında öğrenciler, farklı psikolojik disiplinler ve teorik yönelimler hakkında bilgi edinecek, araştırma metodolojisi becerileri kazanacak ve psikoloji ile kesişen bilimsel disiplinler (örneğin felsefe, antropoloji, sosyoloji) hakkında temel bir bilgi edineceklerdir. Öğrenimlerini tamamlayan öğrenciler, araştırma, veri toplama ve işleme (pazar araştırması, telekomünikasyon, medya, sivil toplum kuruluşları vb.) planlama ve yürütmede istihdam edilebilir veya Hırvatistan Cumhuriyeti'nde lisansüstü düzeyde eğitimlerine devam edebilir ve AB ülkeleri.

  • La Rochelle, Fransa
  • Athens, Yunanistan
  • + 4 daha fazla

  EU-CONEXUS - Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği için Avrupa Üniversitesi, Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği (SmUCS) konusunda bilim ve yeniliği bir mükemmellik merkezine dönüştüren dokuz üniversite arasındaki güçlü bir ortaklıktır. EU-CONEXUS - Avrupa Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği Üniversitesi, farklı Avrupa kültürlerinde, farklı dillerde ve sınırların ötesinde işbirliği yapabilen ve çalışabilen yeni nesil Avrupalıları bir araya getirerek ortak Avrupa değerlerini ve güçlendirilmiş bir Avrupa kimliğini desteklemektedir.

  • Zagreb, Hırvatistan
  • Zadar, Hırvatistan

  Algebra University College, 2008 yılında özel bir yüksek öğretim kurumu olarak kurulmuştur ve Ulusal Bilim ve Yüksek Öğrenim Ajansı'na göre programların genel kalitesi ve Kalite Güvence Sistemi açısından Hırvatistan Cumhuriyeti'nde 1. sırada yer almaktadır. Bilgisayar Bilimleri alanında modern lisans ve yüksek lisans programları sunuyoruz: Veri Bilimi, Oyun Geliştirme, Yazılım Mühendisliği ve Sistem Mühendisliği; Ekonomide: Dijital Pazarlama ve e-Liderlik MBA ve Sanat: Tasarım, 3B Tasarım ve İletişim Yönetimi, tümü İngilizce olarak öğretilir.

  • Osijek, Hırvatistan

  University of Osijek bilimsel araştırmayı, sanatsal yaratmayı, öğretmeyi ve çalışmayı birbirine bağlayan, böylece bilim, meslek ve sanatı geliştiren, öğrencileri bilimsel bilgi ve yöntemlere ve sanatsal değere dayalı profesyonel çalışmalara hazırlayan, genç araştırmacılar yetiştiren bir eğitim kurumudur. , öğrencilerin sosyal çıkarlarının gerçekleştirilmesine katılır ve bilimsel ve sanatsal faaliyetlerde yüksek öğrenimde uluslararası, özellikle Avrupa işbirliğini teşvik eder. ========

  • Koper, Slovenya
  • Salzburg, Avusturya
  • + 4 daha fazla

  Alma Mater Europaea, kariyer eksikliği olan çalışma alanlarında kariyer odaklı eğitim sağlama konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir yüksek öğrenim kurumudur. Çalışma programlarımız ilgili, güncel, disiplinler arası ve etkileşimlidir.

  • Zagreb, Hırvatistan

  Zagreb Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Fakültesi (Hırvatça kısaltması: FER), elektrik mühendisliği, bilgisayar ve bilgi ve iletişim teknolojisi alanlarında Hırvatistan Cumhuriyeti'nde lider bir yüksek öğretim ve araştırma kurumudur.

  • Geneva, İsviçre
  • Zagreb, Hırvatistan
  • + 1 daha fazla

  SSBM, dünyanın her yerinden öğrencileri olan küresel, yenilikçi ve benzersiz bir okuldur. Programlarımız 30'dan fazla sektör ortağıyla birlikte tasarlanmıştır. İsviçre Kaliteli Eğitimini ve mükemmelliği garanti ediyoruz. SSBM Geneva, ACBSP onaylı ve EduQua sertifikalıdır. VİZYONUMUZ, birinci sınıf araştırma, uygulama ve eğitim sunan benzersiz, yenilikçi ve uluslararası bir işletme ve yönetim okulu olmaktır. Yenilikçi en son teknolojimiz ve yüksek kaliteli öğrenme deneyimimiz aracılığıyla sürekli olarak eğitim mükemmelliği ve iş eğitimindeki uzmanlığımızı sağlamaya kararlıyız. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve iş ortaklarımız arasındaki çeşitliliği ve küresel bağlantıyı teşvik ediyoruz.

  • Zagreb, Hırvatistan
  • Split, Hırvatistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zagreb, Hırvatistan

  Zagreb Üniversitesi (1669) Güney Doğu Avrupa'daki en eski ve en büyük üniversitedir. Kapsamlı bir kamu Orta Avrupa Üniversitesi olan Zagreb Üniversitesi, eğitim ve araştırma ve tüm bilimsel alanlarda (sanat, biyotıp, biyoteknoloji, mühendislik, beşeri bilimler, doğa bilimleri ve sosyal bilimler) ve lisans seviyesinden tüm çalışma seviyelerinde geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. lisansüstü için. 29 Fakülte, 3 Sanat Akademisi ve Üniversite Hırvat Araştırmaları Merkezi ile 7900'den fazla öğretmenin ve 72480 öğrencinin bilgi geliştirdiği ve bilgi edindiği bir ülke olan amiral gemisi eğitim kurumu.

  • Split, Hırvatistan
  • Zagreb, Hırvatistan

  Gitmek için bir üniversite seçmek, aldığımız en önemli kararlardan biridir ve bu nedenle okul, tüm öğrencilerinin gerekli bilgileri almasını, becerileri geliştirmesini ve 21. yüzyılın iş piyasası için en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktan sorumludur. yüzyıl. University College Aspira'nın misyonu, en iyi küresel uygulamaların uygulanması ve endüstri liderleriyle işbirliği yoluyla dönüştürücü bir eğitim deneyimi yaratmaktır.

  • Rijeka, Hırvatistan

  Rijeka'daki İktisat ve İşletme Fakültesi, 1961'in ortalarında kuruldu. 1 Kasım 1961'de başlayan ilk derslerle Fakülte, özellikle Hırvat Littoral ve Istria bölgesinin ekonomik kalkınmasını arttırmak için ekonomik uzmanlar yetiştirmektedir. 2001 yılında Fakülte yeni adresi I. Filipovi'a 4, Rijeka'ya taşındı.

  • Zaprešić, Hırvatistan

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić , sürdürülebilir kalkınma koşulları altında işletme ve yönetimde açıkça belirlenmiş bir eğitim ve araştırma profiline sahip yüksek kaliteli bir yüksek öğretim kurumu haline gelmeye devam edecektir. Programları net öğrenme çıktılarına ve yaşam boyu eğitime dayanmaktadır ve öğrenciler için çekicidir.

  • Zadar, Hırvatistan

  Zadar asırlık bir üniversite geleneğine sahiptir, en uzun süredir Hırvatistan'da: İlk olarak 10. yüzyılda bahsedilen dini eğitim geleneğini takiben, daha sonra Universitas Iadertina olarak bilinen bir Dominik yüksek öğrenim kurumu Studium generale, 14 Haziran gibi erken bir tarihte kurulmuştur. 1396.