Keystone logo
Hong Kong

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Hong Kong 2023

kurum sayısı: 51
  • Leicester, Birleşik Krallık
  • Hong Kong, Hong Kong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kowloon Tong, Hong Kong

  Hong Kong Şehir Üniversitesi Nörobilim Bölümü 1 Temmuz 2019'da kuruldu. Vizyonumuz, sinir sistemi üzerine çığır açan araştırmalar yapmak ve mezunları geleceğin heyecan verici ve çeşitli kariyer ortamına hazırlayan nörobilim eğitimi için olağanüstü bir eğitim platformu oluşturmaktır.

  • Hong Kong, Hong Kong

  Asya'nın Küresel Üniversitesi olan Hong Kong Üniversitesi, uluslararasılaşma, yenilikçilik ve disiplinlerarasılık yoluyla etki yaratır. Araştırma, öğretme ve öğrenme ve bilgi alışverişindeki mükemmelliği sayesinde küresel akademisyenleri kendine çeker ve besler. Küresel mevcudiyet, bölgesel önem ve Çin'in geri kalanıyla ilişkiler yoluyla olumlu bir sosyal katkı sağlar.

  • Hung Hom, Hong Kong

  Yeteneklere yönelik artan taleple birlikte Hong Kong ve Çin anakarasındaki lojistiğin hızlı gelişimi ile başa çıkmak için, Hong Kong Politeknik Üniversitesi (PolyU), eski Denizcilik Departmanını ve Ulaştırma Lojistiği ve eski Yönetim Departmanı'nın bir parçası.

  • Causeway Bay, Hong Kong
  • Seoul, Kore Cumhuriyeti
  • + 2 daha fazla

  Özellikle Asya'ya odaklanan Manchester Üniversitesi, 1992'de Hong Kong'da ilk Uluslararası Merkezini açtı ve Hong Kong, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Güney Çin ve Makao dahil olmak üzere Doğu Asya'daki küresel yöneticilere birinci sınıf yönetim eğitimi sunuyor. yaklaşık 30 yıldır.

  • London, Birleşik Krallık
  • Birmingham, Birleşik Krallık
  • + 8 daha fazla

  Eylül 2021'den itibaren, Avukatlar Yeterlilik Sınavı (SQE), İngiltere ve Galler'de bir avukat olarak kalifiye olmanın yeni merkezi yolu haline gelmek üzere aşamalı olarak başlatılacaktır. Sonunda mevcut uygulama yolunun - Yasal Uygulama Kursu (LPC) - yerini alacaktır. Çeşitli SQE kursları, yerleri ve esnek çalışma seçenekleriyle sizi bir avukat olarak kariyerinize ve SQE sınav başarınıza hazırlayacağız. Kariyer desteğimizin yanı sıra, uzman öğretmenlerimizle sanal hukuk firmamızda çalışacak ve SQE'nin ötesinde bilgi ve beceriler geliştireceksiniz.

  • Hong Kong, Hong Kong

  City University of Hong Kong (CityU), araştırma ve mesleki eğitimde üstün başarı gösteren lider bir küresel üniversitedir. Yeni Mühendislik Koleji'nin kurulması daha iyi bir zamanda olamazdı. Bundan beş yıl sonra dünya farklı olacak. Teknoloji eşi görülmemiş bir hızla ilerliyor. Bu nedenle, öğrencilerimize öğrenmeye devam etmeleri için ilham verecek bir zihniyetle donatmak bir üniversite olarak bizim sorumluluğumuzdur. Yeni kolejde sekiz odaklanmış akademik bölüm bulunmaktadır. Birlikte, mühendislik alanlarının canlı bir yelpazesini kapsarlar ve kolej içinde akademik sinerji ve iletişimi teşvik ederler.

  • Ma Liu Shui, Hong Kong

  1991 yılında “Fiber Optiklerin Babası” ve Fizikte Nobel Ödülü sahibi olarak bilinen eski Rektör Yardımcısı Prof. Charles Kao tarafından kurulan Mühendislik Fakültesi, disiplinlerinin ön saflarında yer alan ve öğretim ve araştırma mükemmelliği.

  • Hong Kong, Hong Kong

  Sanat Fakültesi, özenli, yaratıcı ve küresel bir kültürde akademik mükemmellik sunan dünya için Asya'nın önde gelen bir liberal sanat üniversitesi olma kararlılığında olan bir kurum olan Hong Kong Baptist Üniversitesi'nin önemli bir parçasıdır.

  • Telegraph Bay, Hong Kong

  Köklerini bir asırdan fazla geriye götüren Hong Kong Üniversitesi (HKU) bugün gururla Asya'daki önde gelen yüksek öğrenim kurumlarından biri olarak duruyor. Ve bununla birlikte, HKU Business School bölgede geniş çapta tanınan ve saygı duyulan bir işletme okulu haline geldi.

  • Hong Kong, Hong Kong

  Hong Kong'un uluslararası bir hukuk merkezi olarak konumunu kabul ederek, geniş bir profesyonel hukuk derece portföyü, uzman hukuk eğitimi ve avukatlar ve avukatlar için devam eden mesleki gelişim kursları ile şehrin gelecek vadeden hukuk uzmanlarına kaliteli lisansüstü eğitim fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz. 1867'den beri Birleşik Krallık'ın en köklü hukuk eğitimi uzman sağlayıcılarından biri - Birleşik Krallık'ta herkesten daha fazla avukat yetiştirdik.

  • Hong Kong, Hong Kong

  The Education University of Hong Kong öğretmen eğitimi ve tamamlayıcı sosyal bilimler ve beşeri bilimler disiplinleri hakkında çeşitli akademik ve araştırma programları sunarak, öğretme ve öğrenmenin ilerlemesine adanmış, kamu tarafından finanse edilen bir üçüncü derece kurumdur.

  • Hong Kong, Hong Kong

  VTC Grubunun stratejik inisiyatiflerinden biri olan International Culinary Institute (ICI), Hong Kong'un Asya'nın şarap ve akşam yemeği varış yeri olarak statüsünü korumak için mutfak sanatları, şarap ve etkinlik yönetiminde yetenek eğitimi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Aday mutfak mutfaklarını uluslararası mutfaklarda iyi eğitimli olmalarını sağlamak ve öğrencilerin sektördeki başarılı kariyer gelişimlerini desteklemek için modern tesislerle kaliteli ve profesyonel programlar sunmaktadır. ICI, Avrupa, Akdeniz, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Amerika mutfaklarını ve ayrıca ekmek ve şekerleme sektörlerini kapsayan çok çeşitli kaliteli profesyonel mutfak programları sunmaktadır.

  • Hong Kong, Hong Kong

  Bölümümüzün temel misyonu, meslekler için uygulamalı İngilizce dil çalışmaları sağlamaktır ve profesyonel iletişime odaklanan lisans ve lisansüstü çalışmaların önde gelen sağlayıcısı olarak uluslararası alanda tanınmayı hedefliyoruz.

  • Fayette, Amerika Birleşik Devletleri
  • Hong Kong, Hong Kong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...