Keystone logo
Birleşik Krallık

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Birleşik Krallık 2023

kurum sayısı: 776
  • London, Birleşik Krallık

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Oxford, Birleşik Krallık

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Leicester, Birleşik Krallık
  • Hong Kong, Hong Kong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 daha fazla

  Eurocentres ve Bayswater'ın bir araya gelmesi, uluslararası eğitimde yeni bir dönemi temsil ediyor. Kolektif deneyimimiz, günümüzün uluslararası eğitim sektöründe bir güç merkezini temsil ediyor. Hikayeleri ne olursa olsun, yurtiçinde ve yurtdışında büyüyen küresel düşünürler ve kaşif toplulukları konusunda tutkuluyuz. Bayswater Education'ı kurduk çünkü hayatın her kesiminden gençlerin yeni kültürleri keşfetmekten, yeni lezzetleri keşfetmekten ve orada neler olduğunu öğrenmekten heyecan duymasını istiyoruz. Onları kendimiz gibi küresel ruhlar olarak düşünürüz.

  • Falkirk, Birleşik Krallık

  BAC tarafından akredite edilmiş kısa kurs sağlayıcımız ve araştırma kurumumuzda, geleceğin liderlerini toplumu güçlendirme, insan karşıtı kölelik ve çocuk koruma konularında etkili ve sürdürülebilir çözümler uygulamak için beceri, bilgi ve araçlarla donatmaya kendimizi adadık. 6 haftalık kısa kurslarımız, yalnızca değişim yaratmak için gerekli teknik becerileri öğretmekle kalmaz, aynı zamanda öğrencileri bu karmaşık sosyal sorunların temel nedenlerine dair daha derin bir anlayışla küresel vatandaşlar olmaya teşvik eder. İskoçya'daki 5 aylık yurtdışı eğitim deneyimimiz, öğrencilere alanında deneyimli uygulayıcılardan ve akademisyenlerden öğrenme, 12-15 kredilik ders alma ve saha çalışması ve staj yoluyla uygulamalı deneyim kazanma fırsatı sunar. Kurslarımız aracılığıyla öğrenciler, hizmet ettikleri insanların ihtiyaçlarına ve seslerine öncelik veren sürdürülebilir, toplum temelli kalkınma programlarının nasıl oluşturulacağını öğrenirler. Bir araştırma kurumu olarak, yayınlanmış ve hakemli araştırmalarla tutarlı, kanıta dayalı sosyal müdahaleler sağlamayı taahhüt ediyoruz. İnsan ticaretini ve istismarı önleme, ticari sömürü mağdurlarına hizmet sağlama ve bakıcıları eğitme konusundaki yaklaşımlarımızın etkili olmasını sağlamak için sürekli olarak en son araştırmaları gözden geçiriyor ve dahil ediyoruz. Dünyada bir fark yaratmaya hevesli ve teknik becerilerini geliştirmek isteyen öğrencileri bizimle çalışmaya teşvik ediyoruz. Tutkulu bireylerden oluşan topluluğumuza katılarak öğrenciler, kendi topluluklarında ve dünyanın her yerinde anlamlı bir değişim yaratmak için gerekli bilgi, deneyim ve bağlantıları kazanırlar. Çocuk kaçakçılığını ve sistematik tacizi önlemek ve durdurmak için çalışan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Global Family Care Network'ün bir üyesi olarak, dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmaya kararlıyız. Birlikte çalışarak herkes için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimize inanıyoruz.

  • Reading, Birleşik Krallık

  Reading Üniversitesi, yaklaşık bir asırdır Birleşik Krallık yüksek öğreniminin ön saflarında yer almaktadır. On yıllar boyunca, akademik sınırları zorlayan ve sosyal değişime öncülük eden yenilikçiler ve öncüler olduk.

  • Birmingham, Birleşik Krallık

  100 ülkeden yaklaşık 29.000 öğrencisiyle (HESA Student Record 2020/21 © Higher Education Statistics Agency Limited) Birmingham City University, öğrenim görmek için geniş ve çeşitliliğe sahip bir yerdir. Öğrencileri yaptığımız her şeyin merkezine koyar, onlara gelecekteki başarıları için en iyi fırsatları veririz.

  • Falmouth, Birleşik Krallık
  • Penryn, Birleşik Krallık

  Yaratıcı. bağlandı. Cesur. 120 yılı aşkın deneyim, profesyonel tesisler, mükemmel öğretim, eşsiz bağlantılar ve canlı bir yaratıcı toplulukla, her şeyi farklı yapmaktan korkmuyoruz. Falmouth Üniversitesi'nde, yüksek öğrenimin şeklini yeniden düşünüyor ve etkili araştırma ve yenilikler sunuyoruz.

  • Newcastle upon Tyne, Birleşik Krallık

  Global Top 125 üniversitesi (QS World University Rankings 2023) arasında yer alan Newcastle, 140 ülkeden 29.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Russell Group'un kurucu üyelerinden biri olarak, genel mükemmellik (2022) için beş artı QS Yıldız derecesi elde eden dünyadaki yalnızca 19 üniversiteden biriyiz ve Birleşik Krallık'ta yalnızca üç üniversiteyiz. Kökenlerimizi 1834 yılında kurulan Tıp ve Cerrahi Okulu'na kadar izleyebiliriz. Bugün, dünya lideri araştırmayı birinci sınıf bir akademik deneyimle birleştiriyoruz.

  • Winchester, Birleşik Krallık

  Winchester Üniversitesi, öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarını ve dünyada bir fark yaratmalarını sağlar. Zengin bir mirasa ve canlı çağdaş kültüre sahip, güzel ve mükemmel bir İngiliz şehri olan Winchester'da yer alan üniversitenin samimi ve kompakt kampüsleri, öğrencilere şehir ve kampüs yaşamının faydalarını sunar. Londra'ya veya sahile bir saatte ulaşmanızı sağlayan mükemmel ulaşım bağlantılarıyla iyi bir konumdayız ve Southampton Havaalanı trenle sadece 10 dakika uzaklıktadır.

  • Bristol, Birleşik Krallık
  • Stapleton, Birleşik Krallık

  UWE Bristol'de size bir seçim yapmanız için yetki veriyoruz. Sizin kadar kendine meydan okuyan bir üniversite seçmek. Size amaç veren bir tutku seçmek. Yol gösteren, sizi her şeyi sorgulamaya ve olabileceğiniz en iyi olmaya teşvik eden bir topluluk seçmek.

  • Shadwell, Birleşik Krallık

  LIS Londra'da yeni bir kurumdur. Programları derinlemesine disiplinler arasıdır ve karmaşık, gerçek dünya sorunları etrafında yapılandırılmıştır. Neden? Niye? Çünkü dünya, disiplinler arası bir yaklaşım gerektiren karmaşık problemlerle dolu; çözümleri tek bir konudan veya uzmanlıktan gelmeyecek. İklim değişikliğinden örgüt kültürüne kadar günümüzün karmaşık sorunlarına birden fazla açıdan yaklaşılması gerekiyor. LIS'in yaptığı budur. Öğrencilerine uzman problem çözücüler olmayı öğretirler.

  • London, Birleşik Krallık
  • Birmingham, Birleşik Krallık

  Kuzey İrlanda'nın ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine büyük katkı sağlayan, mükemmellik, yenilikçilik ve bölgesel katılım konusunda ulusal ve uluslararası bir üne sahip bir üniversiteyiz.

  • London, Birleşik Krallık

  Northumbria University London, kariyerinize doğru yönde başlamak için Londra'nın iş ve finans bölgesinin kalbinde endüstri odaklı kurslar sunar.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.