Keystone logo
Letonya

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Letonya 2023

kurum sayısı: 9
  • Liepāja, Letonya

  Liepaja University eğitim almayı seçin - bu gelişiminizin anahtarı!

  • Riga, Letonya

  Letonya Üniversitesi 1919 yılında kurulmuştur ve şu anda 14.000'den fazla öğrencisi, 13 fakültesi ve 20'den fazla araştırma enstitüsü ve bağımsız çalışma merkezi ile Baltık'taki en büyük kapsamlı ve önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir. Üniversite, devlet tarafından akredite edilmiş 130'dan fazla akademik ve profesyonel eğitim programı sunmaktadır.

  • Riga, Letonya

  EKA, Riga, Lomonosova Caddesi'nde yer almaktadır. 1, bina 5 – caddeye, etkinliği yaratıcı, akademik ve profesyonel gelenekleri birleştiren büyük bilim adamının adı verilmiştir. Bugün EKA'nın bulunduğu bina 1909 yılında inşa edilmiştir. Şu anda bina tamamen yenilenmiştir ve teknik donanımı Avrupa yükseköğretim kurumlarının standartlarına tam olarak uygundur.

  • Riga, Letonya

  Turiba University , İşletme ve Turizm eğitiminde uzmanlaşmış Baltıklardaki en büyük özel üniversitedir. Üniversite, İşletme, Turizm, İletişim, Lojistik ve Bilişim alanlarında eğitim vermektedir. Turiba, işverenlerin takdirini kazandı ve en tanınmış üniversiteler arasında en üst sıralarda yer aldı. Mezunların %99,61'i istihdam edilmektedir - Letonya üniversiteleri arasında en yüksek istihdam oranıdır, ayrıca %80'den fazla üniversite öğrencisi eğitimleri sırasında çalışmaktadır.

  • Riga, Letonya

  Letonya Devlet Fiziksel Kültür Enstitüsü (LVFKI), 1 Ocak 1946'da LSSR Halk Komiserleri Konseyi kararı ile faaliyete başlamıştır.

  • Jelgava, Letonya

  Letonya Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri Üniversitesi, bilimsel araştırmaların yanı sıra akademik ve profesyonel çalışma programlarının yürütüldüğü Letonya Cumhuriyeti'nin bir yüksek öğretim ve bilim kurumudur.

  • Ventspils, Letonya

  Ventspils University of Applied Sciences (VUAS), 1997 yılında kendi kendini yöneten bir devlet üniversitesi ve bilim kurumu olarak kuruldu. Temel faaliyeti, bilimsel araştırmalar yapmak ve akademik ve profesyonel çalışma programları uygulamaktır.

  • Rēzekne, Letonya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, Letonya

  TSI, Letonya ve Letonya'da yüksek kaliteli eğitim veren, uygulamalı araştırmaya odaklanan, Riga, Letonya'da bulunan, modern ve dinamik bir uygulamalı bilimler teknik üniversitesidir. Letonya, Kuzeydoğu Avrupa'da, Baltık Denizi kıyısında, başkenti Riga, aktif sosyal yaşamı, çarpıcı mimarisi, yeşil parkları ve dost canlısı insanları ile Avrupa metropollerinden biri ile yer almaktadır. TSI, dünyanın her yerinden çok değerli öğretim görevlileri ile canlı bir eğitim ortamı yaratır. TSE, uzun süreli ilişkiler kurmak amacıyla öğrencilere bireysel yaklaşım sağlayan, tutkulu, taşıyıcı ve özverili bireylerden oluşan bir topluluktur. TSI, dünyanın her yerinden çok değerli derslerle canlı bir eğitim ortamı yaratır.