Keystone logo
Yunanistan

En İyi Üniversiteler doktora programlar içinde Yunanistan 2023

kurum sayısı: 39
  • La Rochelle, Fransa
  • Athens, Yunanistan
  • + 4 daha fazla

  EU-CONEXUS - Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği için Avrupa Üniversitesi, Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği (SmUCS) konusunda bilim ve yeniliği bir mükemmellik merkezine dönüştüren dokuz üniversite arasındaki güçlü bir ortaklıktır. EU-CONEXUS - Avrupa Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği Üniversitesi, farklı Avrupa kültürlerinde, farklı dillerde ve sınırların ötesinde işbirliği yapabilen ve çalışabilen yeni nesil Avrupalıları bir araya getirerek ortak Avrupa değerlerini ve güçlendirilmiş bir Avrupa kimliğini desteklemektedir.

  • Athens, Yunanistan

  Kolej'in 147 yıllık akademik mükemmellik mirası ve Atina'daki konumu, öğrencilere Yunanistan'ın antik ve çağdaş gerçekleri ile NECHE akreditasyonu arasında köprü kuran canlı bir laboratuvarda eğitim almanın etkileyici ve benzersiz faydasını sağlıyor. Amherst, Brown, Boston College, MIT ve Harvard dahil olmak üzere diğer NECHE kurumlarının kimlik bilgileriyle Derece mezunlarına derece verir. The American College of Greece aynı zamanda Açık Üniversite (OU) tarafından Açık Üniversite onaylı ödüllere götüren yüksek öğrenim programları sunmak için uygun bir kuruluş olarak onaylanmıştır ve Derece öğrencilerine en iyi öğrenim deneyimini sunarken mezunlara en güçlü mezuniyet belgelerini verir.

  • London, Birleşik Krallık
  • Helsinki, Finlandiya
  • + 4 daha fazla

  EIT Dijital Yaz Okulu programları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine, genç profesyonellere ve gelişmekte olan dijital teknolojilere derinlemesine dalmak, teknolojiyi nasıl işletmeye dönüştüreceğini öğrenmek ve sonunda derin teknoloji girişimleri başlatmak isteyen diğer kişiler için açıktır. En iyi teknolojiye sahip AB ortak üniversitelerimizin fakülte ve personelinden öğrenin. Şirket vakaları, proje çalışması ve işbirliği yoluyla uygulamalı deneyim kazanın. Rekabetçi fiyatlı eğitim. Dünyanın dört bir yanından benzer düşüncelere sahip öğrencilerle eğlenceli toplantılar yapın ve ağ kurun!

  • Evora, Portekiz
  • Rome, İtalya
  • + 1 daha fazla

  Bu programın amacı, öğrencilere arkeoloji ve tarihöncesinden (Megalitik) klasik zamanlara (Yunanca ve Roma) kadar malzemelerin analitik karakterizasyonunda özel beceriler kazandırmaktır. Kültürel Miras malzemelerinin incelenmesi ve korunması, güçlü bir çok disiplinli çağrışım içeren bir araştırma alanıdır ve Beşeri Bilimler ve Bilim araştırma alanlarına yayılan beceriler gerektirir. ARCHMAT, hem Fen hem de Beşeri Bilimler eğitim geçmişlerinden gelen mükemmel öğrenciler için arkeolojik materyalleri araştırmak için kullanılan gelişmiş bilimsel yöntemleri anlamak için ortak, entegre bir platform sağlar ve gelişmekte olan Arkeometri, yani Fiziko-Kimya Bilimleri alanında son derece uzmanlaşmış profesyonel uzmanlar oluşturmayı amaçlar. Arkeolojik ve Kültürel Miras malzemelerinin incelenmesi.

  • Athens, Yunanistan

  Webster Athens, en iyi Amerikan eğitimini Yunanistan'a getiriyor. Yunanistan'daki bir ABD üniversitesinin tamamen sahipli ve kontrollü (akademik ve finansal olarak) tek akredite kampüsüyüz. Eğitiminizi yurtdışına taşıyın ve günümüz dünyasında başarılı olmak için gerekli esnekliği ve rahatlığı sağlamak için oluşturulmuş zorlu ve talep gören programlarımıza katılın.

  • Berlin, Almanya
  • Hamburg, Almanya
  • + 2 daha fazla

  BSBI, öğrencileri geleceği etkili bir şekilde şekillendirmek ve sürekli değişen iş dünyasında yarının liderleri olmak için eğitmeye adamıştır. Temelinde girişim ve başarı olan BSBI, profesyonel başarınızı sağlamak için gereken pratik iş becerilerini geliştirmeye odaklanan sektörle ilgili programlar sunar. Almanya'nın Berlin şehrinin kalbinde yer alan akademik mükemmellik sağlayan uluslararası bir işletme okulu.

  • Thessaloniki, Yunanistan

  Gazetecilik ve Kitle İletişim Okulu, son yıllarda defalarca Avrupa'nın en iyi 50 Medya/İletişim Okulu arasında yer aldı ve Avrupa Gazetecilik Eğitimi Derneği'nin (EJTA) bir üyesidir. 46 Egnatia Caddesi'nde, Üniversite Kampüsü'nün dışında bulunan Okul, şehrin merkezinde altı katlı neoklasik bir binada yer almaktadır. Okulun mevcut öğrenci nüfusu yaklaşık 700 lisans öğrencisi, 64 yüksek lisans öğrencisi ve 57 doktora adayı içermektedir. Buna ek olarak, Okul her yıl ortalama 15 Erasmus öğrencisi alır ve aynı zamanda özel olarak tasarlanmış çok çeşitli Hayat Boyu Öğrenme Programları aracılığıyla kariyer ortası profesyonelleri eğitir.

  • New York, Amerika Birleşik Devletleri
  • Athens, Yunanistan
  • + 11 daha fazla

  Unicaf, Avrupa'da bulunan ve şu anda Suffolk Üniversitesi (İngiltere), Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere), Güney Galler Üniversitesi (İngiltere) ile akademik çalışmalara devam etmek için uygun adaylara burs sunan küresel bir eğitim organizasyonudur. , Kaliforniya Üniversitesi, Riverside Extension (ABD) ve çok kampüslü Unicaf Üniversitesi (Afrika).

  • Athens, Yunanistan

  New York College, 32 yıllık akademik varlığı ile Avrupa'da hızla büyüyen çok uluslu bir eğitim kuruluşudur. 1989 yılında State University of New York ile işbirliği içinde Atina'da kurulan ABD'nin en büyük üniversitesi bugün Atina, Selanik ve Prag'da 3 üniversite eğitim kurumu ile 2 ülkede dinamik bir varlığa sahiptir.

  • Tripoli, Yunanistan

  University of Peloponnese Üniversitesi, 2000 yılında kurulmuş modern, multidisipliner, bölgesel ve çok kampüslü bir üniversitedir ve ilk öğrencilerini 2002'de kabul etmiştir. Kalamata) ve Patra, 9 Okul ve 22 Bölümden oluşmaktadır. 20.000'den fazla öğrenciyle (1., 2. ve 3. Eğitim Döngüsü) tüm öğrenim döngülerinde çalışmalar sunar: lisans, lisansüstü ve Doktora ile Yaşam Boyu Öğrenme.

  • Thessaloniki, Yunanistan

  Bir yüksek öğretim kurumu olarak Perrotis College , hem araştırmaya dayalı hem de uygulamaya yönelik olan ve halkın sosyal, ekonomik ve çevresel endişelerine yanıt veren lisans programları sunmaktadır. Perrotis College , ırk, din, cinsiyet veya etnik kökene bakılmaksızın tüm öğrenciler ve çalışanlar için ve aynı zamanda tüm başvuru sahipleri veya çalışan pozisyonları için eşit fırsatı teşvik eder.

  • Athens, Yunanistan

  ATINER'in misyonu, dünyanın her yerinden akademisyenlerin ve araştırmacıların, araştırmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunmak ve disiplinlerindeki gelecekteki gelişmeleri tartışmak için bir araya gelebilecekleri bir forum olarak hareket etmektir. Homer (3000 yıl önce) bu tür toplantıları sempozyumlara çağıran ilk kişiydi, bugün birçok dil tarafından akademik toplantıları tanımlamak için kullanılan bir kelime. MÖ 5. Yüzyılın Klasik Atina'sında, bu tür akademik toplantılar, özellikle Sokrates'in katılımıyla, ihtişam kolofonlarına ulaştı. Platon Sempozyumunun destansı, bu tür birçok akademik toplantıdan sadece birinin arşivleri (kitap bildirileri) olarak düşünülebilir.

  • Athens, Yunanistan

  Özel kolej Institution d'Etudes Francophones (IdEF), Paris 13'ün Yunanistan'daki akademik lisans ve lisansüstü programlarını sağlamak amacıyla Fransız Devlet Üniversitesi Sorbonne Paris Nord ile işbirliği içinde 1995 yılında faaliyete başlamıştır. IdEF öğrencileri normalde Paris Nord Sorbonne Üniversitesi'ne kayıtlı öğrencilerdir, Paris'te okuyan öğrencilerle aynı öğrenci statüsüne sahiptir ve aynı eğitimi alırlar.

  • Athens, Yunanistan

  Öğrencilerimize, çeşitli ve sürekli değişen bir topluma ve işgücü piyasasına uyum sağlamak ve uyum sağlamak için en büyük potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak gerekli bilgi, beceri ve öğrenme deneyimini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz arasında girişimci bir zihniyetin gelişmesini teşvik eden, böylece ufuklarını genişleten ve kariyer beklentilerini geliştiren zorlu bir öğrenme ortamı yaratmaya kendimizi adadık. IST'de odak noktası öğrencilerdir!

  • Zografou, Yunanistan

  Neredeyse modern Yunan devletiyle birlikte 1837'de kurulan NTUA, Yunanistan'ın en eski Teknik Üniversitesidir. Başlangıçta bir kraliyet kararnamesiyle "mimarlık eğitimi" ile kurulan, pazar günleri ve tatillerde faaliyet gösteren, mimarlıkta ustalaşmak isteyenlere eğitim veren bir teknik okuldu. Yine de, uzak bir yerde, kısa süre sonra birçok öğrencinin ilgisini çekti. Popülerliği kursların genişlemesine ve 1840 baharında Pazar mevkidaşı ile birlikte normal bir gündüz okulunun faaliyete geçmesine yol açar. Daha sonra Pire Caddesi'ndeki kendi binasına taşınmıştır. Öğrenci ve eğitmenlerin ortak çabaları, sürekli büyümeye ve standartların revize edilmesine katkıda bulundu.