Keystone logo

1 DBA programlar içinde Almanya için 2024

filtreler

filtreler

  • DBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

DBA programlar içinde Almanya

, Programları adayların analitik, araştırma ve eğitim becerilerini geliştirmek Doktor İşletme (DBA) yüksek lisans derecesi önceki ile deneyimli profesyoneller için tasarlanmıştır. Almanya'da üniversite ve iş okulları DBA derece şirket içinde bir liderlik veya yönetici rolü ilerlemek, ya da üniversitede öğretmek isteyenler için isteyen adaylar için özellikle yararlıdır.

Ya tam zamanlı veya yarı zamanlı taahhüt olarak gerçekleştirilen, DBA lisans programları zor, titiz ve bağımsız motivasyon yüksek düzeyde bir talep. Almanya'da bir üniversitede DBA araştırma çalışmaları üç ila dört yıl sonucu aday sonra iş okulda bir panel önce savunmak gereken, bir araştırmaya dayalı tez veya tez olacaktır.DBA araştırma da bazen aday bu iş de belirli, ilgili konu ve sorunları gidermek için amacıyla 'ın mevcut şirketinde yapılmaktadır. Almanya'da üniversitelerde adaylar tarafından seçilen diğer daha teorik DBA tez konuları, liderlik, girişimcilik, kurumsal sosyal sorumluluk, küreselleşme, sosyal etki yönetimi, uluslararası finans ya da diğerleri gibi ilgili konulara bakın olabilir.

Almanya'da bir üniversite veya iş okulda bir DBA elde etmek için fırsatı hakkında daha fazla bilgi için, aşağı kaydırın ve aşağıda, daha fazla bilgi için tıklayın.