Keystone logo

5 DBA programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans 2024

filtreler

filtreler

  • DBA
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

DBA programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans

DBA (Doktor İşletme) çalışma kendi alanında yeterlilik belli bir düzeyde göstermek bir lisans programından mezun açık çalışma gelişmiş bir derstir. Birçok durumda, aday öğrenciler programa kabul için hak kazanmak için profesyonel deneyimi birkaç yıl 'olmalıdır.

Maliye bir DBA nedir? Bu program genellikle akademik arka deneyimi ekleyebilirsiniz bu iş profesyoneller için tasarlanmıştır. Programa başvuracak adayların sık sık yönetici liderlik pozisyonlarına profesyonel ilerleme fırsatları veya erişim arıyoruz. Uzmanlık Alanları muhasebe uygulamaları ya da girişimcilik eğitimi yer alır. Finans odaklanarak Programları gelişmiş kavram ve araçları ile finansal zorluklarla yüzleşmek için hazırlar.

Finans DBA gibi ileri derecede takip için birçok avantajı vardır. Mezunlar kazançlı ve etkili kariyer seçeneklerine erişim yarar. Doktora derece küresel ölçekte iş fırsatlarına da açık kapı olabilir. Ileri derecede pozisyonları kendi alanında başkalarını etkilemek için mezunları.

&nbsp

Bir doktora programına katılımı ile ilişkili maliyetler okula okula değişir. Her okul kendi programını yönetmesi halinde, aday öğrenciler harç ve ilgili ücretler hakkında özel bilgiler edinmek üzere bireysel okulları başvurmalısınız.

DBA programı bilgi genişleyen ve doğrudan küresel iş uygulamaları ile aşinalık geliştirerek yönetici pozisyonlarında başarı için mezunları hazırlar.Mezunlar iş ve finans kurumları, devlet ve özel kuruluşlar, danışmanlık firmaları ve akademik kurumlarla iş imkanı bulabilirsiniz. Mezunlar karmaşık finansal projesinin tamamlanması ve finansal piyasaların içinde çalışma yeteneğine sahiptir.

&nbsp

Finansman programında bir DBA katılan ilgilenen öğrenciler kendi alanında belli bir başarı düzeyini göstermek gerekir. Doktora programına katılabilmek için, başvuru master derecesi ve başarılı olmak için bir kararlılık olması gerekir. Başlamak için, aşağıdaki programı ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.