Keystone logo

2 DBA programlar içinde Kanada için 2024

filtreler

filtreler

  • DBA
  • Kanada
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

DBA programlar içinde Kanada

Bir DBA veya Doktor İşletme, kendi alanında deneyim yanı sıra işle ilgili akademik disiplin alanında yüksek 's ile profesyoneller için tasarlanmış bir lisansüstü, doktora programıdır. Bir 'yeteneğini üniversitede öğretmek için bir şirket içinde bir liderlik veya yönetici rol üstlenmesi, ya da hazırlık için geliştirmek için olsun, Kanada'da bir üniversiteden bir DBA ödüllendirici bir eğitim taahhüttür. Kanada'da yüksek öğrenim bir kurumda bir DBA programı adayların 'analitik, araştırma ve öğretim yeteneklerini geliştirecektir.

Kanada'da üniversite ve iş okullarında DBA adaylar zaten MBA, bir işle ilgili alanda Yüksek Lisans veya eşdeğer bir lisans 's derecesine sahip olmalıdır. Bir DBA programının önemli bir parçası iş alanları herhangi bir sayıda çizebilirsiniz araştırmaya dayalı tez vardır.Kanada'da üniversitelerde DBA adaylar normalde mesleki ilgi, deneyim veya erişim ile ilgili bir araştırma konusu seçin. Kanada'da iş okullarında, DBA adaylar yakın geçmişte bir araştırma yaptım akademik konsantrasyon bazı başarılı alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk, uluslararası işletme, küreselleşme, etik, tedarik zinciri yönetimi, girişimcilik, sosyal etki yönetimi veya liderlik içerir.

Bir ilgili alanda bir yüksek lisans derecesine sahip ve Kanada'da bir üniversite veya iş okulda İşletme (DBA) bir Doktor takip etmek istiyorsanız, bugün daha fazla bilgi için aşağı doğru ilerleyin!