Keystone logo

2 doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Dijital İş 2024

filtreler

filtreler

  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Dijital İş
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Dijital İş

Dijital iş kavramı, bir şirketin tekliflerini, müşterilerle olan etkileşimlerini ve iç süreçlerini geliştirmek için dijital teknolojilerin uygulanmasını ifade eder. İş modellerinde yenilik yapmak, müşteri deneyimlerini iyileştirmek ve temel operasyonları desteklemek için teknolojiden yararlanarak ek değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Dijital işletme derecesi size hızla değişen dijital dünyada çalışmak için gereken bilgi ve becerileri öğretir. Muhasebe, finans, pazarlama ve yönetim gibi temel iş konularının yanı sıra bilgisayar bilimi, web geliştirme ve veri analizindeki teknik becerileri öğreneceksiniz.

Ayrıca dijital ürün ve hizmetler oluşturmak için kullanılan teknolojiler ve araçların yanı sıra bunları kullanma stratejileri hakkında da bilgi edineceksiniz. Bu derece ile, günümüz ekonomisinde başarılı olmanın anahtarı olan, gelişen teknolojileri iş bağlamında anlamaya ve uygulamaya hazır olacaksınız.

Dijital işletme diplomasıyla dijital pazarlama, web geliştirme, veri analizi, e-ticaret ve daha pek çok alanda çalışabilirsiniz. İşletmeler ve kuruluşlar için yeni fikirler yaratmak amacıyla bilginizi kullanabileceksiniz. Hatta kendi işinizi kurabilir veya girişimci olabilirsiniz.