Keystone logo

3 Eğitim Doktoru programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Instruction Müfredat 2024

filtreler

filtreler

  • Eğitim Doktoru
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Instruction
  • Müfredat
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Eğitim Doktoru programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Instruction Müfredat

Bir lisans derecesi veya yüksek lisans derecesi aldıktan sonra, bazıları bir Eğitim Aşaması'nı izleyerek eğitim bilgilerini bir adım daha ileri almaya karar verir. Tipik olarak araştırma temelli, çoğu Doktor Eğitimi programı, öğrencilerin belirli bir çalışma alanı hakkındaki bilgilerini iyileştirmelerine yardımcı olur.

Müfredatta Eğitim Doktoru Nedir? Genel olarak konuşursak, bu tür bir program, müfredat uzmanı olarak becerilerini geliştirmek isteyen profesyonel eğitimciler için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, bu ders, müfredat yönetim sektöründe karşılaştıkları zorluklar için eğitimcileri hazırlayabilir. Bu derece takip edenler, kültür ve liderlik, etik ve ahlak ve müfredat uygulama ve tasarımını kapsayan kurslar alabilir.

Bu programın ana faydalarından biri, öğrencilerin bir eğitim yöneticisi olarak mükemmel olmalarına yardımcı olabilecek etkili bir müfredat programının nasıl tasarlanıp uygulanacağını öğrenebilmeleridir. Öğrenciler ayrıca kariyerlerinde terfi elde etmelerine yardımcı olabilecek kurumsal ve araştırma becerilerini geliştirebilirler.

Bir programın şahsen ya da çevrimiçi olup olmadığı, programın ne kadar sürdüğü ve okulun bulunduğu yerlerin tümü bu derecenin kazanılmasının toplam maliyetini etkileyebilir. Okul masraflarının harcaması, bu dereceyi kazanmanın maliyetini de etkileyebilir.

Müfredatta bir Eğitim Doktoru olan bazı mezunlar, eğitim sektöründe küçük çocuk veya gençlerin öğretmeni olarak kalmayı tercih ederken, diğerleri kolej eğitimcisi olarak pozisyon almaya kararlıdır. Birçok durumda, bu programın mezunları devlet kurumları veya özel ve charter okullar için öğretim koordinatörleri, müdürleri veya müfredat planlayıcıları ve koordinatörleri olarak çalışırlar.

Müfredatta Eğitim Doktoru izleyenleri şahsen veya çevrimiçi olarak bekleyen birçok heyecan verici fırsat var. Mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.