Keystone logo

1 Eğitim Doktoru programlar içinde Yaşam Bilimleri Tarım Tarım içinde Floransa, İtalya için 2024

filtreler

filtreler

  • Eğitim Doktoru
  • İtalya
  • Yaşam Bilimleri
  • Tarım
  • Tarım
  • Floransa
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

Eğitim Doktoru programlar içinde Yaşam Bilimleri Tarım Tarım

Floransa İtalya en kalabalık şehri biridir. Burası onun Sanat kurumları ile tanınır. Ayrıca, Sanat Floransa Üniversitesi gibi kurumların kaliteli sanat tabanlı eğitim veren adanmıştır. Bu eğitim kurumlarının öğrencilerin tüm tımar üzerinde odaklanır.

Tarım dereceleri çiftçiliğin, gıda üretiminin ve doğal kaynak yönetiminin çeşitli yönlerini kapsar.

Bitki yetiştirme ve haşere yönetiminden ürün rotasyon tekniklerine kadar birçok ürün türü ve bunların yetiştirme uygulamaları hakkında değerli bilgiler kazanacaksınız. Yolculuğunuz aynı zamanda sizi hayvan beslenmesi, sağlığı ve refahının yanı sıra verimli hayvancılık yönetimi operasyonlarına da götürecektir.

Ayrıca toprak biliminin büyüleyici dünyasını keşfedecek, toprağın sınıflandırılmasını, verimliliğini ve erozyon kontrol yöntemlerini öğreneceksiniz. Tarımın geleceği büyük ölçüde en son teknolojiye bağlı olduğundan, hassas tarım, biyoteknoloji ve diğer yenilikçi tarım uygulamalarıyla tanışacaksınız.

İster bir çiftliği yönetmek, ister uzman tarımsal danışmanlık sunmak, çığır açan araştırma ve geliştirme yürütmek veya yeni nesil tarım meraklılarını eğitmek konusunda tutkulu olun, sizin için tatmin edici bir kariyer yolu var.

Resmi İtalya Cumhuriyeti olarak bilinen, ülkenin güney Avrupa'da bulunur. Resmi dil İtalyanca ve kültürel zengin sermaye Roma. Dünya 'en eski üniversitelerinden çoğu Bologna özellikle Üniversitesi (1088 yılında kurulan), İtalya bulunmaktadır. "Üniversite statüsü " ile üç Üstün Enstitü, Doktora Kolejler durumunu, lisans ve yüksek lisans düzeyinde fonksiyonu. Üç enstitü bulunmaktadır

Eğitim Doktoru derecesi, eğitim profesyonellerinin uzmanlık alanlarındaki bilgilerini geliştirmelerini sağlar. Mezunlar, eğitim veya yurttaşlık kurumlarında akademide, yönetimde veya politika yapımında rol almak için hazırlanabilir.