Keystone logo

3 Doktora programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Üretim Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Makine Mühendisliği
  • Üretim Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Üretim Mühendisliği

Bir Doktora Felsefesi (PhD) kurmayı seçmek, bir tez veya tezin tamamlanmasını gerektirir. Programlar en iyi eğitim için kendi alanlarında uzman öğretim üyelerini istihdam eder.

Üretim Mühendisliği Doktora nedir? Malzemelerin kaynak, işleme ve dökümündeki kurslar çoğu programın bir parçasıdır. Fizik ve uygulamalı matematik, müfredatın gerekli bileşenleridir. Konferanslar, birçok öğrencinin programlarının bir parçası olarak katılmaları için sponsor oldukları bir şeydir. Bilim adamları, uzmanlıklarını desteklemek için zamanlarının çoğunu tez ve ödevleri üzerinde harcayacaklar. Bir öğrencinin tam veya yarı zamanlı dereceye devam edip etmediğine bağlı olarak, eğitim kursu üç ila altı yıl arasında tamamlanabilir.

Yapıcı eleştiriyi üretken bir şeye dönüştürmek, mezunların hayatının her yönüyle, işten kişisel olarak işe yarayan bir beceridir. Öz-disiplin ve analitik düşünce, akademisyenlerin ve eğitimin ötesinde uyarlanabilir becerilerdir.

Bu programlardan birine katılmanın maliyeti, bir programın uzunluğundan kuruma kadar çeşitli faktörlere bağlıdır. Hibeler ve asistanlık gibi ek faktörler de bir öğrencinin finansal araştırmasına dahil edilmelidir.

Üretim Mühendisliği doktorası, araştırma ve akademi etrafında dönen lisansüstü fırsatlar için mezunlar hazırlar. Mezunlar kendi şirketlerini kurmaya, araştırma laboratuvarlarındaki merdiveni kaldırmaya ve sağlık hizmetlerinde çalışmaya başladı. Süreçler ve teknolojideki üretim tecrübesi, öğrencileri çeşitli endüstriler için hazırlar. Mühendisliğe gidenler için, fabrika mühendisi, ileri üretim mühendisi, proses mühendisi, üretim mühendisi ve kalite yöneticisi gibi işler. Bazıları tarım endüstrilerine, bilimsel Ar-Ge, üretim ve devlet kurumlarına taşındı.

Doktora programları kampüste veya çevrimiçi olarak yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak sunulmaktadır. Aşağıdaki program için bir arama yaparak sonraki adımlarla devam edin ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.