Keystone logo

31 Doktora programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Bilgisayar Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgisayar Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (31)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Bilgisayar Mühendisliği

Bilgisayar Mühendisliği dünya sorunlarını daha fazla ve daha gelişmiş teknolojik çözümler talep olarak genişletmek ve geliştirmek için devam eden bir alandır. Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bir alanda Yüksek Lisans programları Lisans mezunları için ideal, Bilgisayar Mühendisliği adaylar doktora özgün araştırma yapmak ve kendi alanında değerli bir katkı yapmak için fırsat var. Mezun olduktan sonra, Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora derecesi bulunan birçok bilgisayar mühendisleri Baş Teknoloji görevlileri, ya da girişimci ya da eğitimciler olarak teknoloji sektörünün denetim veya yönetim seviyeleri, çalışmaya devam.

Çin, ABD'de üniversite ve akademik kurumlarda ve dünya çapında sunulan, Bilgisayar Mühendisliği programlarında doktora genellikle adayları zamanlama araştırma, eğitim, sınıflar, toplantılar ve diğer ayrılmaz faaliyetlerinde esneklik belli bir düzeyde sağlar.Mali yardım Bilgisayar Mühendisliği adaylar Doktora için kapak ders ve / veya yaşam giderleri için sık sık kullanılabilir. Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri doktora da sık sık üç ila beş yıllık doktora sırasında yarı zamanlı iş olarak ders, yönetim laboratuar faaliyetleri veya sınıflandırma ile profesör yardımcı olmak için seçin.

Bir ilgili alanda bir lisans programından mezun olan ve bir sonraki seviyeye akademik nitelikleri Bilgisayar Mühendisliği almak istiyorsanız, aşağı kaydırın ve bugün, Bilgisayar Mühendisliği programlarında Doktora hakkında daha fazla bilgi!