Keystone logo

16 Doktora programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Sistemleri Bilişim 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Sistemleri
  • Bilişim
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Sistemleri Bilişim

Felsefe veya doktora Doktora, çalışmanın birçok alanda en gelişmiş derecesidir. Çalışmanın bir doktora ders tamamlamak için dört yıl sürebilir. Genellikle, araştırma ve derecesi alanında uzmanlaşmış bir konunun araştırılması çalışmanın birincil modu. Bir doktora tez programının son yıllarda tipiktir.

&nbsp

Birçok öğrenci isteyebilir, "Bilişimde bir doktora nedir? " Cevap bilişim disiplinleri bir karışımı, gelişmiş çalışma ve öğretim kılavuzları ile istişare öğrenciye özgü yaratıcı soruşturma araştırma odaklı tüm oluşuyor olmasıdır. doktora adayı, bilgisayar programlama, matematik ve istatistik yöntemleri iletişim teknolojileri ve metodoloji değişen konulara dalmak için araştırma ve kavramsal analizi karıştırır.

&nbsp

Bilişim alanında doktora ile lisansüstü bilgi metodolojisi için tasarım ve geliştirme amacı ile teknoloji ve sofistike sistemleri analiz yapabiliyor.Mezun programlama yöntemleri ve farklı analizi kullanılarak kaynaklar ve bir sistem yaklaşımı ile ilgili bilgilerin değerlendirilmesine ile bilinmektedir.

&nbsp

Maliyet öğrenci seçer üniversite ve diğer çeşitli faktörlere bağlı olarak, önemli ölçüde değişebilir Bilişim alanında doktora kazanmak için. Program listesinde bilgileri inceleyin ve diğer ilgili gerçekler ile birlikte özel maliyetleri hakkında daha fazla bilgi.

&nbsp

Bilişim alanında doktora aldıktan sonra, bir başka araştırma ve öğretim ile ilgili bir kariyer bekleyebiliriz. Birçok gelişmiş teknik endüstrileri Bilişim alanında doktora ile mezun üstün analitik yeteneklerini ihtiyacı var. Öğrenci çalışma sırasında araştırma sürdürür gibi endüstri ortakları ile ilişkiler geliştirmek. Öğrenci bilişim bilimleri alanında kariyer ile ilerler gibi bu dernekler devam edebilirsiniz.

&nbsp

Bilişim programı çevrimiçi bir doktora başvurma yolu ideal bir üniversite için ihtiyaç ve beklentilerini programı başvuran aşağıda listesi ve dikkate alarak başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.