Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 6 Doktora Dereceleri programlar içinde Coğrafya 2024

6 Doktora programlar içinde Coğrafya 2024

genel bakış

Doktora, bireylerin daha gelişmiş bir iş piyasasına erişim, daha fazla kariyer fırsatları ve ileri derecede olmayan bireylere göre daha kendi kariyerlerinde daha fazla para kazanmak için yeteneği var.

Yani bir doktora sadece ne Coğrafyada? Öğrenciler ilk olarak bir lisans ve muhtemelen kendi doktora kazanç önce master derecesini aldı olmalıdır. Bir doktora öğrencilerin çalışmaları adamak edebiliyoruz ve onlar zamanında gerekli dersleri geçmek mümkün olup olmadığını zaman miktarına bağlı olarak, yaklaşık dört ila altı yıl içinde elde edilebilir. Kurslar haritalar, teoriler ve coğrafya yöntemleri, kültürel ve siyasi coğrafya ve coğrafi bilgi araştırma ve analiz gibi konuları kapsamaktadır. Öğrenciler, diğerleri arasında, beşeri coğrafya, haritacılık, kentsel coğrafya, ya da fiziki coğrafya üzerindeki coğrafya derecede odaklanmak mümkün olabilir.

Bireylerin doktora kazanmak isteyebilirsiniz çeşitli nedenleri vardır Coğrafyada.Ayrıca deneyimli eğitmenler vesayeti altında kendi saha ve hands-deneyim bilgi zenginliği elde ederken öğrenciler, okuma ve yazma gibi temel iş becerilerini geliştirmek olabilir.

Maliyeti doktora önceden kazanılan yüksek öğrenim kredileri, okulun ülkeye ve akademik programın uzunluğu gibi faktörlerin, çeşitli bağlı olarak değişebilir kazanmak için. Aday öğrenciler öğrenim, ücretler ve burs olanakları ile ilgili okullara başvurmalısınız.

Bir doktora ile mezun bireyler Coğrafya sık sık onlara kariyer seçimleri çok sayıda hazır bulundurun. Bazı mezunlar, diğerleri çevre örgütleri ile iş bulabilir, şehir plancıları olarak çalışmayı tercih ve hala diğerleri seyahat rehberleri olmaya karar verebilir. Birçok mezun, aynı zamanda akademik dönmek ve coğrafya veya diğer ilgili alanlarda bir akademik kurum öğretim sınıflarında öğretim katılmak için seçin.

Senin doktora Kazançcoğrafya başarılı ve karlı bir kariyer yol açabilir. Aşağıda programı için doktora, ilk arama kazanmaya başlayın ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisi başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Doğa Bilimleri
  • Coğrafya
  • Coğrafya
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı