Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Doktora Dereceleri programlar içinde Eğitim Politikası 2024

2 Doktora programlar içinde Eğitim Politikası 2024

genel bakış

Bir doktora öğrencinin alabileceği en yüksek eğitim seviyesidir. Felsefe Doktoru anlamına gelir. Programlar çok geniş bir akademik alanda mevcuttur. Adaylar bir tez, tez veya proje sunmalı ve çalışmalarını uzmanlardan oluşan bir panelin önünde savunmalıdır.

Eğitim Politikasında Doktora Nedir? Çoğu program, öğrencilerin eğitim politikasındaki özel çıkarlarını yansıtan bireyselleştirilmiş bir eğitim kursuna devam etmelerini sağlar. Araştırma ve ödevler genellikle eğitim sosyolojisi, istatistiksel analiz, vaka incelemesi, çocuk gelişimi ve eğitim politikalarının politika ve ekonomisi gibi konulara odaklanır. Derecelerini tamamlamak için, öğrenciler önemli bir yeterlilik belgesi yazmalı ve bir eğitim konusundaki bir doktora tâbi tutulmalıdır.

Doktora programları öğrencileri çok değerli becerilerle donatma eğilimindedir. Eğitim Politikasında Doktora, bireylerin daha iyi yazılı ve sözlü iletişimciler olmalarına yardımcı olma eğilimindedir. Mezunlar ayrıca proje yönetimi ve organizasyon becerileri geliştirebilirler. Hepsi bir özgeçmişte iyi görünüyor. Öğrenciler bu becerileri kendi kişisel yaşamlarına faydalı bulabilirler.

Eğitim Politikası programlarında doktora programı tüm dünyada sunulmaktadır. Doktoralar çok sayıda bağımsız çalışma gerektirdiğinden, iki program aynı değildir, bu nedenle maliyetler dalgalanabilir. Daha fazla fiyat bilgisi için üniversiteye başvurun.

Eğitim Politikasında bir Doktora, akademinin içinde ve dışında bir dizi farklı iş için bir kişi hazırlayabilir. Bireyler, bir ortaokul öğretmeni, bir okul müdürü veya bir eğitim müdürü olarak bir iş aramak isteyebilir. Mezunlar ayrıca bir okul yöneticisi ya da eğitim araştırmacısı olarak da pozisyon alabilirler. Eğitim dışında, bir lobici olarak ya da eğitim politikasını etkileyen bir devlet kurumuyla kariyer bulunabilir.

Eğitim Politikası programlarında birçok Doktora çevrimiçi formatta bulunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Hukuk Çalışmaları
  • Politika
  • Eğitim Politikası
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları