Keystone logo

filtreler

 • Doktora
 • Kanada
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Eğitim Teknolojisi
 • Eğitim Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (0)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Doktora programlar içinde Eğitim Teknolojisi içinde North Bay, Kanada için 2024

  Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

  Doktora programlar içinde Eğitim Teknolojisi

  Eğitim sürekli gelişmektedir ve öğretim teknolojisi bu dönüşümün ön saflarında yer almaktadır. Bu heyecan verici disiplinlerarası alan, her yaştan öğrenci için ilgi çekici öğrenme deneyimleri geliştirmek amacıyla eğitim teorisini, öğretim tasarımını ve teknolojiyi birleştirir.

  Öğretim teknolojisi derecesi sırasında eğitim psikolojisi, öğretim tasarımı, medya üretimi ve programlama gibi konuları kapsayan bir müfredata dalacaksınız. Ayrıca yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) gibi en son teknolojiler konusunda da deneyim kazanacaksınız. Ayrıca, her türlü eğitim ortamında başarılı olmanıza yardımcı olacak proje yönetimi, veri analizi ve iletişim stratejileri konularında temel becerileri geliştireceksiniz.

  Bir öğretim teknolojisi diplomasına sahip olmak, eğitim sektöründe lider olmanızı sağlayabilir. Uzmanlığınızdan yararlanarak modern öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ve etkili öğrenme deneyimleri yaratacaksınız. Çok çeşitli kariyer fırsatları sizi bekliyor. Öğretim tasarımcısı, e-öğrenme geliştiricisi, müfredat uzmanı veya eğitim teknolojisi uzmanı gibi roller dahil.

  Dolayısıyla, eğitimde fark yaratma ve en son becerilerle çağın ilerisinde kalma konusunda tutkuluysanız, Öğretim Teknolojisi derecesi sizin için mükemmel bir yol olabilir.

  Kanada interaktif bir kişi ise yüksek öğrenim takip için en iyi ülke. Hemen hemen her etnik grup Kanada böylece 'sa çok kültürlü toplumda temsil edilmektedir. Dil engeli Kanada dil eğitimi dünya 'nin lideri olarak kabul edilir gibi yabancı öğrenciler için bir sorun değildir.

  PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.