Keystone logo

1 Doktora programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Fen Eğitimi içinde Aveiro, Portekiz için 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Portekiz
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • Fen Eğitimi
  • Aveiro
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

Doktora programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Fen Eğitimi

Aveiro kenti 60000 kişi biraz daha yüksek bir nüfusa sahip, Portekiz ikinci en kalabalık kentidir. Aveiro ülke için gübre ve tuz en yüksek üretimi ile önemli bir ekonomik katkıda bulunuyor. Ondan ve şehir dışına öğrenciler çeker gibi Aveiro Üniversitesi burada en dinamik bir üniversitedir.

Fen Eğitimi her iki dünyanın en iyi yönlerini birleştirir: bilimsel keşiflerin heyecanı ve öğretme sanatı.

Fen eğitimi müfredatı klasik bilimi eğitim dersleriyle harmanlamaktadır. Fizik, biyoloji ve yer bilimleri gibi klasik bilim konularının yanı sıra eğitim psikolojisi, sınıf yönetimi ve öğretim yöntemlerine de dalmayı bekleyebilirsiniz. Çoğu fen eğitimi programı, öğrencilerin bir öğretmenlik uygulaması veya öğrenci öğretmenliği yerleştirmesi yoluyla gerçek dünya deneyimi kazanmalarına olanak tanır.

Peki Fen Bilgisi Eğitimi diplomasıyla neler yapabilirsiniz? Bazı potansiyel kariyer yolları arasında fen bilgisi öğretmeni, eğitim araştırmacısı, bilim sosyal yardım koordinatörü ve hatta eğitim danışmanı olarak çalışmak yer alır. Hangi yolu seçerseniz seçin, yarının bilim adamlarının zihinlerini şekillendirmede çok önemli bir rol oynayacaksınız.

Portekiz en sıcak Avrupa ülkelerinden biridir. Üniversite programları çok uygun bulunmaktadır. Aslında Portekiz öğrenciler için en düşük yaşam maliyeti birine sahiptir. Lizbon başkenti Algarve büyük plajları ya da tarihin eski kanatları keyfini çıkarın.

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.