Keystone logo

1 Doktora programlar içinde Yönetim çalışmaları Geliştirme Yönetimi içinde Maastricht, Hollanda için 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • Yönetim çalışmaları
 • Geliştirme Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Popular study format

  Popular education type

  Doktora programlar içinde Yönetim çalışmaları Geliştirme Yönetimi

  Iki nehir arasında güzel bir şehir, Maastricht Maastricht Üniversitesi gibi eğitim kurumları ile tanınır. Bunun dışında Maastricht Üniversitesi, yenilikçi ve farklı lisans programları ile tanınır.

  Geliştirme Yönetimi nedir?
  Geliştirme yönetimi, bir kuruluşun ürün, hizmet veya sistemlerinin gelişimini planlama, yönetme ve kontrol etme sürecidir. Yeni veya iyileştirilmiş ürün, hizmet veya sistemlerin geliştirilmesi ile ilgili tüm faaliyetlerin koordinasyonunu ve entegrasyonunu içerir. Geliştirme yönetiminin amacı, bir kuruluşun ürünlerinin, hizmetlerinin veya sistemlerinin, kuruluşun müşterilerinin veya müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır.

  Geliştirme Yönetimi alanında bir derece ile ne yapabilirim?
  Geliştirme yönetimi alanında dereceye sahip olanlar için birçok kariyer seçeneği mevcuttur. Geliştirme Yönetimi rolleri, proje yöneticisi, ürün yöneticisi, program yöneticisi, iş analisti ve teknik yazarı içerir. Geliştirme yönetimi derecesi ile, yeni ürünlerin, hizmetlerin veya sistemlerin gelişimini başarılı bir şekilde planlamak, koordine etmek ve denetlemek için gerekli beceri ve bilgiye sahip olacaksınız.

  Neden Geliştirme Yönetimi eğitimi almalı?
  Geliştirme yönetimini inceleyerek öğrenciler, geliştirme sürecini baştan sona başarılı bir şekilde yönetmeyi öğrenirler. Bu, bir kuruluşun müşterilerinin veya müşterilerinin ihtiyaçlarının nasıl belirleneceğini, bu ihtiyaçları karşılayan bir kalkınma planının nasıl oluşturulacağını ve planın ilerlemesinin nasıl uygulanacağını ve izleneceğini öğrenmeyi içerir. Geliştirme yönetimini incelemek, öğrencilerin fikir ve tasarımdan üretim ve pazara sunmaya kadar ürün geliştirmenin farklı aşamalarını anlamalarına da yardımcı olabilir. Bu bilgi, proje yönetimi, ürün yönetimi veya program yönetimi pozisyonlarında çalışmak isteyenler için gereklidir.

  Geliştirme Yönetimi derece türleri
  Hem lisans hem de lisansüstü düzeyde çeşitli geliştirme yönetimi dereceleri mevcuttur. Bu programlar, öğrencilere geliştirme yönetiminde kariyer yapmak için gerekli bilgi ve becerileri sağlayabilir. Geliştirme yönetimi lisans dereceleri genellikle proje yönetimi, işletme ve finans gibi konuları kapsar. Geliştirme yönetiminde yüksek lisans dereceleri genellikle öğrencilerin ürün geliştirme veya işletme yönetimi gibi belirli bir alanda uzmanlaşmalarına olanak tanır.

  Insanlar, dil, ve Hollanda kültürü "Hollanda " olarak adlandırılır. Modern bir Avrupa ülkesi bugün, Hollanda son derece uluslararası niteliğini muhafaza ve liberal zihniyet ile tanınır. Hollanda birçok üniversite vardır. Ülkenin son zamanlarda lisans / yüksek lisans sistemine kendi başlıkları dönüştürülmüş.Akademik (teorik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Universiteit ") veya Uygulamalı Bilimler (pratik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Hogeschool "): Üniversitelerin iki türü vardır

  PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.