Keystone logo

8 Doktora programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Genel Eğitim 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Genel Eğitim
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (8)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Doktora programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Genel Eğitim

  Doktora, üniversiteler tarafından sunulan bir terminal derecedir. Bu gelişmiş kimlik bilgileri, öğrencileri seçtikleri çalışma alanlarında uzman olmaya hazırlar. Mezunlar genellikle kolej seviyesinde öğretmenlik yaparlar veya profesyonel araştırmacılar veya uzmanlar olurlar.

  Genel Eğitimde Doktora Nedir? Mezunlar belirli bir akademik seviyede veya konuda uzmanlaşmış olsalar da, bu derece öğrenme metodolojileri ve standartları konusunda eğitim içerir. Katılımcılar, eğitim programlarının nasıl yapılandırıldığını inceleyebilirler. Kurslar, eğitsel liderlikten, eğitim girişimleri sonuçlarını değerlendirmek için yararlı olabilecek araştırma metotlarına ve istatistiklerden oluşur.

  Genel Eğitimde bir doktora, pek çok bağlamda uygulanabilir becerileri geliştirir. Pedagojik araştırma, katılımcıların daha iyi öğrenci ve öğretmen olabilmelerini sağlayabilir. Mezunlar, hayatlarını kolaylaştıracak öğrenme yöntemleri için daha fazla takdir kazanabilirler. Bu program aynı zamanda öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlar.

  Doktora programının fiyatı, programın bulunduğu yere, uzunluğuna ve mevcut fonlama miktarına bağlı olarak değişir. Öğrenciler, başvuracakları programların öğretim ya da araştırma yoluyla herhangi bir tazminat ödeyip desteklemediğini araştırmalı ve ilave burslar ve hibeler aramalıdır.

  Genel Eğitimde Doktoralı mezunlar, iş bulma konusunda çok fazla esnekliğe sahiptir. Bir doktora derecesi çoğu kolej ve üniversitede profesör olarak öğretmek için gereklidir. Bir öğrencinin araştırma alanına bağlı olarak, becerileri okul sistemleri veya diğer eğitim kurumları veya kurumları için danışman olarak talep edilebilir. Derece sahipleri, erken çocukluk döneminden lisansüstü öğrenime kadar her aşamada müfredat veya eğitim danışmanları veya uzman olarak pozisyon bulabilir.

  Dünyadaki birçok okul ve çevrimiçi programlar Genel Eğitim'de bir Doktora derecesi sunmaktadır. Bu programın uzunluğu ve yoğunluğu nedeniyle herhangi bir teklifi kabul etmeden önce seçenekleri ve kaynakların ve maliyet unsurlarını karşılaştırmanız önerilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.