Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 16 Doktora Dereceleri programlar içinde Hukuk 2023

16 Doktora programlar içinde Hukuk 2023

genel bakış

Doktora çoğu zaman eğitim kurumları tarafından verilen en yüksek derecedir. Tez konusu ile ilgili olarak, tamamlanması beş ila sekiz yıl sürebilir.

Kanunda Doktora Nedir? Hükümet politikası, araştırma yöntemleri, istatistik ve ekonomi ile ilgili olduğundan, bir doktora öğrenciyi kanun bilgisi ile donatabilir. Bireyler, hükümet ve sosyal hizmetlerden, uluslararası pazarlar ve işletme yönetimi ile ilgili yasal ve düzenleyici konulara kadar pek çok alanda odaklanmak için doktora çalışmalarını uyarlayabilirler. Bireysel Doktora programları, öğrencilerin amaçlarını gerçekleştirmek için gerekli bilgi ve görüşleri kazanmalarını sağlamak için bir akademik danışman ile geliştirilebilir.

Doktora mezunlarının hukuka odaklı becerileri, öğretim veya ayrıntılı prosedürler oluşturmak için kullanılabilen büyük miktarda bilgiyi kavramayı ve saklamayı içerebilir. Programlarında geliştirilen kişilerarası ve liderlik becerileri mesleğe geçerek mesleki ilerleme sağlayabilir.

Kayıt ve kayıt ücretleri genellikle bir akademik kurumdan diğerine farklılık gösterir. Programın uzunluğu ve doktora için gerekli olan sınıfların yoğunluğu, maliyetin katkıda bulunduğu faktörler arasındadır. Bireyler, gerekli mali gereksinimlerini yerine getirebilmelerini sağlamak için muhtemel okulları ve programları araştırmalıdır.

Kanunda Doktora, yüksek kaliteli üniversitelerde ve yasal araştırmalarda bir öğretim kariyerine yol açabilir. Başarılı bir doktora adayı olarak, meslekleri ödüllendirmek, düzenleyici veya fikri mülkiyet avukatı olmasını içerebilir. Sertifikalı bir patent ajanı olarak kariyer, muazzam bir potansiyele sahip benzersiz bir niş olabilir. Rekabetçi hale gelen hukuk derecesi için geleneksel olmayan meslekler arabulucu, siyasetçi ve girişimci içerir. Devlet departmanı danışmanı ve askeri araştırmacı, aynı zamanda daha yaygın hale gelen alternatif kariyer yollarıdır.

Dünyanın her yerindeki akredite edilmiş kurumlar doktora derecelerine sahiptir. Çevrimiçi sınıflar, kırsal alanlarda çalışan profesyoneller ve öğrenciler için esneklik sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Hukuk Çalışmaları
  • Hukuk Çalışmaları
  • Hukuk
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı