Keystone logo

6 Doktora programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi İşletme ve Ekonomi 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • İşletme ve Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi İşletme ve Ekonomi

Bir doktora, bir çok alanda elde edilebilecek en üst düzeyde akademik başarıdır. Bir tez oluşturulmasına ilaveten, bir doktora tezi kazanmak genellikle üç yıldan fazla kapsamlı bir çalışma gerektirir. Öğrenciler bir Doktora programına kaydolmadan önce çoklu alt düzey derece gerekli.

İşletme ve Ekonomide Doktora Nedir? Bu çalışma alanı bir şirketin mali departmanı ile ilgilidir. Ticari uygulamalar ve işlemler üzerinde durulurken, bir şirketin başarısı için ekonomik etkiler ve gerekli süreçler üzerinde durulur. Öğrenciler genellikle genel finans, yönetim uygulamaları, küresel ekonomi, yatırım ve risk ve nakit akışı değerlemesi konularında eğitilmektedir.

Doktora yapmanız, iş alanında kendiniz için bir kariyer yaratmanızı kolaylaştırır. Aksi girilemediğiniz gelişmiş pozisyonlar size açıktır ve daha yüksek maaş kazanabilirsiniz. Daha yüksek pozisyonlara girmek için gereken süre de büyük ölçüde azaltılır.

İşletme ve Ekonomi dalında doktora derecesi elde etme maliyeti biraz farklı olduğu için kayıt yaptırmadan önce araştırma yapmak akıllıca bir karar. Belli bir okuldan ve programdan çalışma ülkesine yapılan her şey dersi etkileyecek ve başlamadan önce anlaşılmalıdır.

Iş ve ekonomi doktora programı işletme ve ekonomi tarafı içerdiğinden elde edilebilir birçok kariyer vardır. İş dünyasında bir yönetici, bölüm başkanı, danışman, yönetici veya yönetici olmak mümkündür. Ekonomik açıdan, hem muhasebeci hem de denetçi gibi daha düşük pozisyonlar ve üst düzey muhasebe analisti gibi daha üst düzey pozisyonlar elde edilebilir. Alternatif olarak, gelecekteki öğrencilere işletme ve ekonomi hakkında öğretmek için eğitim alanına girmek için eğitim görmek mümkündür.

Başlamak için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.