Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yarı zamanlı Doktora Dereceleri programlar içinde İnşaat Mühendisliği içinde Hong Kong 2024

4 Yarı zamanlı Doktora programlar içinde İnşaat Mühendisliği içinde Hong Kong 2024

genel bakış

İnşaat Mühendisliği, inşaat mühendisliği, yapı mühendisliği ve inşaat yönetimi ilkelerini bir araya getiren heyecan verici bir alandır. Bir inşaat projesinin başlangıcından tamamlanmasına kadar tüm yaşam döngüsünü kapsar.

İnşaat Mühendisliği alanında lisans derecesi alan öğrenciler, inşaat projelerinin çeşitli yönlerini inceleyen kapsamlı bir müfredata dahil edileceklerdir. Yapısal analiz ve tasarım, geoteknik mühendisliği, proje yönetimi ve inşaat kanunları ve yönetmelikleri gibi alanlarda değerli bilgiler kazanacaklar.

Mezunlar, inşaat projelerinin güvenli, zamanında ve bütçe dahilinde tamamlandığından emin olmak için inşaat projelerinin tasarlanması ve denetlenmesinden sorumlu İnşaat Mühendisleri olarak kariyerlerine devam edebilirler. Ayrıca inşaat projelerinin planlanmasını, programlanmasını, bütçelenmesini ve yürütülmesini yöneten Proje Yöneticileri olarak rolleri de keşfedebilirler. Diğerleri tahminci, geoteknik mühendisi veya yapı mühendisi olarak iş bulabilir.

Yapılı çevremizi geliştirmeye ve genişletmeye devam ettikçe, bu alandaki profesyoneller herkes için sürdürülebilir ve verimli bir geleceğin şekillendirilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Çin'in güney kıyısında bulunan Hong Kong, ülkenin Çin Cumhuriyeti'nde iki Özel İdari Bölgeleri biridir. Hong Kong 'ın yüksek öğrenim İngiltere'nin yapısı ve uluslararası sistem yerleştirilir. Bu ülkenin 's Bürosu tarafından yönetilmektedir.

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

Yarı zamanlı öğrenim, tam zamanlı olarak okula devam edemese bile kişinin bir derece veya yeterlilik elde etmesine olanak tanır. Kişi kendi hızında öğrenebilir ve nihai yeterlilik için sayılan kredileri kademeli olarak biriktirebilir.

Daha fazla oku

filtreler

 • Doktora
 • Hong Kong
 • Mühendislik Çalışmaları
 • İnşaat Mühendisliği
 • Yarı zamanlı
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları