Keystone logo

filtreler

 • Doktora
 • Malezya
 • Mühendislik Çalışmaları
 • İnşaat Mühendisliği
 • Bandar Baru Bangi
 • Yarı zamanlı
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  1 Yarı zamanlı Doktora programlar içinde İnşaat Mühendisliği içinde Bandar Baru Bangi, Malezya için 2024

   Popular study format

   Yarı zamanlı Doktora programlar içinde İnşaat Mühendisliği

   İnşaat Mühendisliği, inşaat mühendisliği, yapı mühendisliği ve inşaat yönetimi ilkelerini bir araya getiren heyecan verici bir alandır. Bir inşaat projesinin başlangıcından tamamlanmasına kadar tüm yaşam döngüsünü kapsar.

   İnşaat Mühendisliği alanında lisans derecesi alan öğrenciler, inşaat projelerinin çeşitli yönlerini inceleyen kapsamlı bir müfredata dahil edileceklerdir. Yapısal analiz ve tasarım, geoteknik mühendisliği, proje yönetimi ve inşaat kanunları ve yönetmelikleri gibi alanlarda değerli bilgiler kazanacaklar.

   Mezunlar, inşaat projelerinin güvenli, zamanında ve bütçe dahilinde tamamlandığından emin olmak için inşaat projelerinin tasarlanması ve denetlenmesinden sorumlu İnşaat Mühendisleri olarak kariyerlerine devam edebilirler. Ayrıca inşaat projelerinin planlanmasını, programlanmasını, bütçelenmesini ve yürütülmesini yöneten Proje Yöneticileri olarak rolleri de keşfedebilirler. Diğerleri tahminci, geoteknik mühendisi veya yapı mühendisi olarak iş bulabilir.

   Yapılı çevremizi geliştirmeye ve genişletmeye devam ettikçe, bu alandaki profesyoneller herkes için sürdürülebilir ve verimli bir geleceğin şekillendirilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

   Eğer Asya'daki en iyi çalışma ortamı gerekiyorsa, Malezya yüksek öğretime kayıt.Bu ülkede çalışma olarak sizi eğlendirmek ve rahat bırakmak zengin kültürü ve geniş faaliyetleri ile bir ülkedir

   PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

   Yarı zamanlı öğrenim, tam zamanlı olarak okula devam edemese bile kişinin bir derece veya yeterlilik elde etmesine olanak tanır. Kişi kendi hızında öğrenebilir ve nihai yeterlilik için sayılan kredileri kademeli olarak biriktirebilir.