Keystone logo

filtreler

 • Doktora
 • Diller
 • İngilizce
Çalışma alanları
 • Diller (10)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

10 Doktora programlar içinde İngilizce 2024

  Doktora programlar içinde İngilizce

  Bir Doktora Felsefesi, öğrencinin kazanabileceği en yüksek derecedir. Kazanç iki veya daha fazla yıl alabilir. Doktora programları geleneksel kurslar yerine araştırmaya dayanır ve genellikle bir tez ile bitirilir.

  İngilizce doktora nedir? İngilizce bir doktora programı, öğrencilerin dili derinlemesine incelemelerini sağlar. Öğrenciler İngiliz veya Amerikan gibi belirli lehçelerde uzmanlaşma fırsatına sahip olabilirler. Uzmanlık alanları da tipik olarak sunulmaktadır. Bunlar edebiyat, tarih, medya, performans veya teknoloji içerebilir. Çoğu program, ağırlıklı olarak edebiyat üzerine odaklanabilir ve tarih boyunca İngilizce konuşan kültürleri nasıl geliştirdiğini, değiştirdiğini ve etkilediğini düşünebilir. Öğrenciler büyük olasılıkla derinlemesine bir araştırma veya çalışma projesini tamamlamalı ve bir programı tamamlamak için bir tez hazırlamalıdırlar. Program uzunlukları değişir çünkü genellikle öğrenci ve üstlenilen araştırma miktarı tarafından yönetilir.

  Bir programı tamamladıktan sonra, mezuniyet uzmanı olarak İngilizce dilinde ve seçtiği uzmanlık alanındadır. Bir programda öğrendiği beceriler edebi eleştiri, kültürel bilgi ve araştırma becerilerini içerir.

  Bir programın maliyeti, doktora programlarının öğrenci tarafından yönlendirilmesine bağlı olarak değişir. Bir okulun mali departmanı genellikle en iyi maliyet tahmini sunabilir.

  Doktora programından sonra, mezunlar çeşitli alanlarda çalışabilir, ancak pek çok kişi öğretim veya araştırma yapmak istemektedir. Diğer kariyer imkânları arasında gazetecilik, yayıncılık, güzel sanatlar ve hukuk bulunmaktadır. Mezunlar, doktora programında öğrenilen yönetim, liderlik, yazma ve iletişim becerileri nedeniyle hemen hemen her sektörde çalışabilirler. Diğer kariyer seçenekleri arasında film yapımcısı, sosyal hizmet uzmanı veya metin yazarı bulunmaktadır.

  İngilizce dilini incelemek ve araştırma yapmak istiyorsanız, İngilizce dilinde doktora kazanmak isteyebilirsiniz.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.