Keystone logo

3 Doktora programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Kriminoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Hukuk Çalışmaları
  • Cezai Hukuk Çalışmaları
  • Kriminoloji
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Kriminoloji

Bir lisans diplomasına veya yüksek lisans derecesine sahip olanlar, akademisyenleri yeniden işe almaya ve doktora yapmaya karar verebilir. Bu dereceler araştırmaya yöneliktir ve mezunlara çalışma alanı hakkında özel bir bilgi vermek için tasarlanmıştır.

Kriminolojide Doktora Nedir? Kriminolojideki çoğu doktora programı, geniş bir yasal politika bilgisi ve çeşitli ortamlara nasıl uygulandığı konusunda akademik akademisyenler ve liderler üretmek için tasarlanmıştır. Öğrenciler adalet teorileri, hukuk davranışı, adalet teşkilatı ve yönetimi, suç ve suç politikası, istatistik ve araştırma yöntemleri dersleri alabilirler. Sınıflara girmenin yanı sıra, kriminoloji öğrencileri de araştırma yapmak için önemli miktarda zaman harcayabilir.

Kriminolojide doktorasını sürdürürken, öğrenciler kendi alanlarında akademik akademisyen olabilirler, bu da onlara ileriye dönük araştırma kredibilitesi verebilir. Öğrenciler ayrıca politikaların gelişiminde nasıl bir fark yaratabileceklerini ve yönetim becerilerini nasıl geliştireceklerini öğrenebilirler ve bu da onlara gerçek kariyer başarısı yaşamalarına yardımcı olabilir.

Kriminolojide doktora yapmak için gereken süre, bu dereceyi kazanmanın maliyetini etkileyebilir. Programın şahsen ya da internette olup olmadığı ve okul ücretlerinin okul ücretinin olup olmadığı gibi diğer faktörler toplam maliyeti etkileyebilir.

Kriminolojide doktora yapanlar çeşitli alanlarda çalışabilirler. Örneğin, bu dereceye sahip olanlar, bir ceza infaz kurumu veya adli tıp uzmanı olarak çalışan cezai soruşturma veya düzeltmelerle uğraşan bir kariyere gidebilirler. Bu dereceye sahip olanlar aynı zamanda hükümet, danışma, araştırma, politika geliştirme veya akademide kariyer, danışman, avukat, araştırmacı ve profesör olarak çalışabilirler. Ayrıca, bu dereceye sahip olan kimseler, kamu görevini seçilmiş bir görevli olarak çalıştırmaya karar verebilirken, diğerleri bir kamu veya özel kuruluş için çalışmaya karar verebilir.

Kriminolojide bir doktora mezunu için heyecan verici deneyimlere yol açabilir. Çevrimiçi kurslar, iş veya başka bir şekilde meşgul yaşamları olanlara fırsatlar sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.