Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Doktora Dereceleri programlar içinde Latin Amerika Çalışmaları 2024

3 Doktora programlar içinde Latin Amerika Çalışmaları 2024

genel bakış

Bir doktora yüksek eğitim çalışmalarının en az altı yıl sonucudur bir tıbbi olmayan doktora olduğunu. Bu araştırma ağır bir odak vardır ve öğrencilerin kendi yoğun araştırma yapmak için şansı veren bir tez ile sonuçlanacak. Bu lisans öğrencileri seçtikleri alanları ana sağlar.

Latin Amerika Çalışmaları doktora nedir? Bu derece Latin Amerika siyaseti, toplum ve ekonomi üzerinde duruluyor. Mezunlar araştırma ve bu eşsiz ülkelerde karşılaşılan sorunları çözmek için hazır uzman olarak bırakın. Öğrenciler pratik çözümler kendi metodolojik ve teorik bilgiyi dönüştürmek için teşvik ve onlar kapsamlı saha çalışması için Latin Amerika ülkelerine seyahat edilir. Bu derecesi Birçok üniversite ortaklıklar veya çalışma ülkelerde araştırma kurumları ile diğer ilişkileri var.

Dünyada bir fark yaratmak için fırsat hasretim Öğrenciler bu alanda excel.Latin Amerika Çalışmaları bir doktora bu ülkelerin karşı karşıya çeşitli ekonomik krizler adım ve olumlu değişim meydana getirmek için dilsel ve profesyonelce mezunları hazırlar.

derecesi makul diğer doktora ile karşılaştırıldığında, fiyatlı. Belirli öğrenim ve ücretler bilgi için, bu okul veya ilgi okulları başvurmanız en iyisidir. Fiyatlar bir ülkeden diğerine büyük ölçüde değişebilir.

Mezunlar bakanlıklar ve diğer kamu kurumlarında heyecanlı ve anlamlı kariyer yanı sıra Latin Amerika ile bağları olan hayırsever ve kar amaçlı özel kuruluşlar var. Onlar öğretim pozisyonları, mesleki araştırma, medya ilişkileri ve diplomatik danışmanlarının için gereklidir. Öğrenciler kendi ülkelerinde yaşamaya devam veya yurtdışında taşımak istiyorum olsun, Latin Amerika Çalışmaları alanında doktora elde onları bekleyen sayısız fırsatlar vardır.

Ya bu derece sunan okullar hakkında ek bilgi istiyor veya basit bir program listesi ve kurşun formu kullanabilirsiniz online başvuru ilgilenen herkes. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Latin Amerika Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı