Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Doktora Dereceleri programlar içinde Lojistik içinde Statesboro, Amerika Birleşik Devletleri 2023

1 Doktora programlar içinde Lojistik içinde Statesboro, Amerika Birleşik Devletleri 2023

genel bakış

İster liseyi yeni bitirmiş olun, ister birçok yıldır çalışıyor olun, logistik alanında lisans derecesi iyi bir eğitim seçeneği olacaktır. Bu derece öğrencilere, birçok farklı işletmede malların depolanması ve ulaşımlarının sağlanması için gerekli planları yapabilme becerisi kazandırmaktadır.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

Daha fazla oku

filtreler

 • Doktora
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Yönetim çalışmaları
 • Lojistik
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları