Keystone logo

1 Doktora programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Müzikoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Müzikoloji
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

Popular locations

Doktora programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Müzikoloji

Bir doktora (Doctor of Philosophy) öğrencileri belirli bir çalışma alanı hakkında daha fazla tecrübe ve eğitim kazanmak için kazanmak bir yüksek lisans olduğunu. Lisans programına göre, kazanmak için iki ila dört yıl sürebilir.

Müzik doktora nedir? Bu program müziğin farklı yönlerini ileri çalışmalara odaklanmak için tasarlanmıştır. Bitiminde, öğrenciler kavram ve repertuar çeşitli geniş bir anlama sahip olmalıdır. Her program kendi odağı olsa da, çok daha fazla geniş tabanlı sınıfları sunmak ve öğrencilerin ilgi alanlarına göre seçmeli tercih olacaktır. Özellikleri enstrümantal ya da vokal performansı, şefliği, songwriting ve kompozisyon, müzik terapisi ve müzikal yorumlama ve araştırma içerebilir.

Bir müzik derecesini elde çok yararlı olabilir. Bir kariyer ararken kendi programlarını müzik uzmanları çeşitli onları tanıtmak olabilir bir örgün eğitim geçmişi olan öğrenciler genellikle, rekabet üstünlüğü olacak.Aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinde çalışmak isteyenler için iyi bir kariyer odak noktasıdır.

Müzik alanında doktora kazanç ile ilgili maliyetler bir dizi faktöre göre değişir. Program ve okul konumu süresi önemlidir ve her program ile ilişkili spesifik ücretler olabilir.

Kariyer fırsatları müzikte bir derece ile mezunları için sınırsız. Kendi çıkarları bağlı öğrenciler, bir grup ya da bireysel olarak ya film ya da sahne müzikaller için besteci olarak kariyerine bir performans kariyer seçebilir ya da idari tarafta müzik ya da iş öğretmek için seçebilirsiniz. Diğerleri müzik eleştirmenleri olarak veya yayın veya gazetecilik çalışması için eğitimlerini kullanmayı tercih edebilir.

Şu anda online veritabanı kullanarak başlayın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.