Keystone logo

7 Doktora programlar içinde Doğa Bilimleri Fizik Parçacık Fiziği 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Doğa Bilimleri
  • Fizik
  • Parçacık Fiziği
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Doktora programlar içinde Doğa Bilimleri Fizik Parçacık Fiziği

Ayrıca doktora olarak da bilinen bir doktora, benzersiz bir lisans ve öğrenci kazanabilirsiniz en yüksek seviyedir. Bu orijinal bir konuda bağımsız araştırma üç veya daha fazla yıl gerektirir. Nispeten az sayıda öğrenci gerektiriyorsa gelişmiş akademik çalışma düzeyini girişimi.

Sen, Parçacık Fiziği alanında doktora nedir merak olabilir? Program madde, kütle ve enerji ve evrenin asimetrik madde-antimadde tarihiyle ilişkileri doğası hakkında temel sorulara cevap ilişkin bilgileri öğrencilere ve becerileri donatıyor. Araştırma konuları, temel parçacıkların etkileşimi inceleyerek uygulama ve parçacık bileşenleri değerlendirilmesi ve deney amaçları için yazılım geliştirme içerir. Mezunların doktora projesi için detaylı bir konu seçmek için bir danışman ile çalışmak.

Bir doktora programı mezunları, mesleki ve kişisel yaşamlarında birçok faydası keşfetmek. Bu son derece gelişmiş sözlü ve yazılı iletişim becerilerini içerir.Onlar da, medya ile çalışan yerel okullarda fen olayları ve gönüllü katılmak dahil kamu sosyal yardım meşgul.

Program maliyetleri üniversiteler arasında önemli farklılıklar göstermektedir. İlgilenen öğrenciler ücretleri ve maliyet beklentileri konusunda okullar ve istek bilgilerini başvurmalısınız.

Bu programın mezunları için Kariyer ağırlıklı akademik odaklanmak. Bu profesörlük, araştırma bilim adamları ve laboratuvar araştırmacılar bulunmaktadır. Ancak, parçacık fiziği doktora da fizik araştırma dışında bir kariyer doğru bir yol olabilir. mezunları için iyi bir uyum vardır bu tür kongre bilim adam olarak hükümet pozisyonları, çeşitli vardır. Aynı şekilde, bilim politikası danışmanı ve tahsisat direktörü keşfetmek isteyebilirsiniz Parçacık fiziğinde doktora iki başka işler öğrencilerdir.

uluslararası çeşitli seçenekler Doktora programlarına ihtiyaç duyulmaktadır.Birçok okul, aktif profesyonellerin yoğun yaşam tarzları karşılamak için uzaktan öğrenme modülleri kendi sınıflarının en sunuyoruz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.