Keystone logo

14 Doktora programlar içinde Pazarlama Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • Pazarlama Çalışmaları
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (14)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Doktora programlar içinde Pazarlama Çalışmaları

  Bir doktora öğrencileri kazanmak ve belirli bir konuda geniş bilgi kanıtlamak zorundadır hangi prestijli bir derecesidir. Genellikle yüksek lisans elde edildikten sonra izlenen ve bireysel alabilirsiniz en yüksek derecesidir edilir. Ne olursa olsun alan, zaman ve çalışmanın bir sürü gerektirir.

  Sen "Pazarlama ve İletişim doktora nedir?", Merak edebilirsiniz Haberleşme herhangi bir iş için çok önemlidir. Bu diploması öğrenciler birden fazla sanayi hakkında bir çok şey öğrenmek için bekleyebilirsiniz. Onlar okumak ve çeşitli alanlarda son pazarlama tekniklerini analiz etmek için gerekli olabilir. Onlar araştırmaya katılmayı yanı sıra, seminerlere katılacak. Denekler kültürel çalışmalar, pazarlama iletişimi, tarih ve teorik topraklama içerecektir. Onlar iletişim disiplini, retorik çalışmaları ve yayın ele alacağız.

  Pazarlama ve İletişim alanında doktora peşinde ana yararlarından biri mezunları önde rekabette bir adım koyar olmasıdır.Onlar yüksek ücretli işler almak için gereken becerilere sahip. Onlar için sormak ve mevcut pozisyonlarında bir zam almak için gerekli niteliklere sahip.

  Pazarlama ve İletişim alanında doktora ile ilgili maliyetler ve ücretler okuldan ülkeye okula ve ülkeye değişecektir. Eğer harcama planlamalısınız ne kadar belirlemenin en iyi yolu, bir kabul memuru ile seçtiğiniz okula başvurun ve konuşmaktır.

  Mezun olduktan sonra, bireyler kariyer çeşitli için dikkate alınması gereken bekleyebilirsiniz. Onlar öğrencinin uzmanlık bağlı olarak değişir, ancak birçok mezunlar takip araştırma ya da iletişim endüstrisi içinde yönetimi alanında kariyer bekleyebilirsiniz. Medya danışmanları, pazarlama müdürleri ve araştırma uzmanları genellikle bu derecesine sahip. Mezunlar üniversite düzeyinde pazarlama öğretim ya da bir iletişim şirketi başlayarak kendileri için işine gidiyor düşünebilirsiniz.

  Eğer yerel bir üniversitede okula isteyen olsun, yurtdışında eğitim veya tercihleri ​​için orada bir şey var, evde kalmak ve çevrimiçi işinizi yapmak isteyen istiyorum. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.