Keystone logo

filtreler

 • Doktora
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Kalkınma
Çalışma alanları
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

3 Doktora programlar içinde Sürdürülebilir Kalkınma 2024

  Doktora programlar içinde Sürdürülebilir Kalkınma

  Sürdürülebilir kalkınma, ekonomik kalkınma gibi kabul edilemez miktarda doğal kaynakların, aşırı kirlilik, insanlar ve topluluklar kaynakları, istismar olmadan sürdürülmektedir çalışmaya ifade eder. , Yüksek lisans ve tercihen ilgili deneyimi ile programa geliyor, Doktora Sürdürülebilir Kalkınma adayları, söz geliştirmek, analiz etmek ve küresel sürdürülebilir kalkınma anlayışı geliştirmek için çalışacaktır.

  Doktora Sürdürülebilir Kalkınma adayları, sürdürülebilirlik, ekonomik, sosyolojik ve çevresel yönleri ile ilgili bir veya birçok bilim araştırma projeleri üzerinde çalışmak için seçebilirsiniz. Doktora Sürdürülebilir Kalkınma derecesi takip Adaylar en az üç yıl nihai bir tez ve yayın amaçlayan bir araştırma projesi için yatırım yapmaya hazır olmalıdır., Diğer araştırma projeleri, lisans öğrencilerinin öğretim ve yardımcı, ya da yazma kağıtları üzerinde çalışmalar aynı zamanda bir doktora Sürdürülebilir Kalkınma aday için mümkün sorumlulukları vardır.

  Doktora Sürdürülebilir Kalkınma programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki seçenekleri arasında gezinmek. Bu eğitim sizi bekliyor!