Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 20 Doktora Dereceleri programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2023

20 Doktora programlar içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2023

genel bakış

Sürdürülebilirlik bugün 'ın çevre dostu öğrenciler ile popüler hale daha gelişmiş derslerden biridir. Elbette bu tip bu alanda eğitim ilerlemek için, veya daha dar bir eğitim için bu odaklanmanızı yeteneği ile öğrencilere sağlar.

Sürdürülebilirlik bir doktora Nedir?

Sürdürülebilirlik bir doktora sadece sürdürülebilirlik uygulamalarına odaklanmak değil, ancak kendi ilgi alanları keşfetmek için öğrencilere öğretir. Genellikle ikisi tarafından karar verilir odaklı bir öğrenci ve öğretmen merkezli bir derstir. Genellikle sürdürülebilirlik belirli bir alanında araştırma ve derinlemesine bir anlayış içerir.

Sürdürülebilirlik bir doktora Alma Faydaları Nelerdir?

Bu düzeydeki bir sürdürülebilirlik ders alarak, çoğunlukla ürün ya da kaynak geliştirme potansiyeli bu alanda belirli bir alanı, takip için bir arzu kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda onların derece ilerlemek ya da kendi çıkarlarını ilerletmek için bireylere yardımcı olabilir.

Ne Kadar Sürdürülebilirlik alanında doktora Take Maliyet mu?

Maliyet programını sunan üniversite tarafından önemli ölçüde değişir. Genellikle, Doktora çalışmaları Usta 'nin lisans programları daha pahalıdır.

Sürdürülebilirlik bir doktora Koşulları Nelerdir?

Elbette bu tür almak için, öğrencinin olası alanında veya ilgili alanda Yüksek Lisans 's derecesine sahip olmak gerekir. Giriş de bu alanda bazı iş düzeyi gerektirir hangi uygulama kabul bağlıdır.

Sen Sürdürülebilirlik alanında doktora ile Kariyer Geliştirme Ne Tür Bekler?

Öğrenciler araştırma pozisyonlara ya da bazı durumlarda, kendi iş mülkiyetine taşımak için bekleyebilirsiniz. Bu gelirin artmasına, sanayide önemli gelişmeler ve bazı durumlarda, devlet kurumları içinde yeni kariyer yolları yol açabilir.

Neden Sürdürülebilirlik Online doktora al?

O 'nin bu online gibi bir doktora ders alarak istifade etmek kolay. Öğrenci kayıtlı iken çalışmaya devam edebilirsiniz. Ve bu dünyada kurslara kayıt için izin verir.

Nerede Sürdürülebilirlik doktora Take?

&nbsp

Üniversiteler ve kolejler şimdi her zamankinden daha fazla sürdürülebilirlik kursları sunuyoruz.Ancak, tam çevre dostu programlar ve çağdaş eğitim olanakları ile bu genel en iyi seçim olma eğilimindedir.

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı