Keystone logo

32 Doktora programlar içinde Sanat Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Sanat Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (32)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Sanat Çalışmaları

Felsefe Doktor (PhD) bir öğrenci elde edebilirsiniz en yüksek derece biridir. Bir doktora programına başlamak için, öğrencilerin öncelikle bir lisans ve genellikle ilgili alanda yüksek lisans derecesi almış olmalıdır. Yaklaşık iki yıl geçen ve tıp hariç çoğu disiplinde elde edilebilir en Doktora programları.

Yani Sanatta Doktora nedir? Bu derece, genellikle beşeri bilimler alanında sunulmaktadır. Lisans derecesi ve ilgili alanda yüksek lisans derecesi aldıktan sonra, öğrencilerin tarih, teori veya sanat ile ilgili öğretim yöntemlerini çalışma olabilir. Öğrenciler bu alanda ödüllendirici kariyer için gerekli bilgi, kurs ve deneyim ile mezun. Orijinal tez konusunda araştırma çığır açan öğretim yöntemleri, ya da derece verilir önce ürünleri genellikle gereklidir.

Onlar, çalışma öğrenmek ve konsantrasyon kendi alanı içinde hands-deneyim kazanmak için mümkün olduğu gibi Sanatta bir doktora alma mezunları için çok yararlı olabilir.Bu zevk şey yaparken, daha iyi bir maaş için şans ve yetenek istihdam edilmek üzere büyük kariyer fırsatları anlamına gelebilir.

Bir doktora derecesi maliyeti gibi öğrencinin menşe ülke, okulun yere, bir öğrencinin okul adamak yapabiliyor zaman miktarı ve programın uzunluğu gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Öğrenciler tam bir diplomasını aldıktan maliyetini anlamak için iyice potansiyel okul araştırmak için teşvik edilir.

Sanat alanında doktora ile mezun olan öğrenciler kariyer alanlarında çok çeşitli istihdam bulabilirsiniz. Onların doktora kazanmak Birçok mezun akademi dönmek ve bir üniversitede öğretim katılmak için seçin. Diğer bireyler, görsel sanatlar alanında kariyer için müzeler için sanatçıların kendileri olarak veya küratörleri seçebilirsiniz. Sanatta bir Doktora mezunları da bilimsel yayın ve kuruluşlar ile sanat tarihçileri ve iş haline gelebilir.

Eğer eğitim ileriye ve doktora programına devam ilgilenen varsa, hemen başlayabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.