Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 16 Doktora Dereceleri programlar içinde Suudi Arabistan 2023

16 Doktora programlar içinde Suudi Arabistan 2023

genel bakış

Suudi Arabistan, pek çok farklı düşünceler conjures bir ülke olduğunu görmek ve yapmak için gizemli, krallık, Arap petrol, ama bu büyüleyici ülkede lisansüstü eğitim için tercih edenlerin sıcak ve misafirperver bir nüfus yanı sıra çok. Suudi Arabistan'da bir doktora kazanç öğrenciler bu ilçe sunmak için, arkeolojik alanları, mükemmel müzeler, tarihi anıtlar, kum tepeleri, vahalar, souqs alışveriş ve Kızıldeniz gibi sahip olduğu tüm deneyimi yaşayabilirsiniz.

Suudi Arabistan'da bir doktora, akademi, endüstri, veya araştırma alanında kariyer için hazırlar. Bazıları da, eğitim, seminer, ve ek sorumluluklar gerekebilir Doktora Suudi Arabistan programları, zorlayıcı ve genellikle ders ve araştırma bir kombinasyonu içerir. Suudi Arabistan doktora mezunları, genellikle en az 3-4 yıl alır bir doktora tezi veya tez, araştırma ve tamamlanmasından sonra verilir.

Suudi Arabistan'da bir doktora düşünüyorsanız, aşağıdaki programları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bugün bir sonraki adım atın!

Daha fazla oku

filtreler

  • Doktora
  • Suudi Arabistan
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller
  • Doğa Bilimleri
  • Enerji Bilimi
  • Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları
  • Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı