Keystone logo

3 Doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Uluslararası İş Hayatı
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı

  Daha düşük dereceli dereceleri tamamladıktan sonra, elde edebileceğiniz en yüksek eğitim seviyesi olan bir Doktora yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu genellikle akademi alanına girmek isteyen herkes için bir gerekliliktir. Bu özel dereceyi bitirmek için, iki ila dört yıl içinde bir tez hazırlamanız gerekir.

  Uluslararası Ticarette Doktora Nedir? Uluslararası işletme alanları, diğer işletme derecesi programlarıyla aynı konuları oluşturuyor ancak öncelikle uluslararası işletmelerin özellikle karşılaştığı kavramlar ve engeller üzerine odaklanıyor. Bu telekomünikasyon, uluslararası satış ve pazarlama ve lojistik alanlarında küresel bir satışla daha fazla araştırma yapıldığı anlamına geliyor. Finans, muhasebe, yönetim ve yönetim gibi tipik ticaret konuları da dahil edilmiştir. En az bir yabancı dilin de incelenmesi yaygındır.

  Doktora programına devam etmeyi seçen öğrenciler için en büyük yararlarından biri, geliştirdikleri, çalışma dünyasında kendilerine yardımcı olacak becerilerdir. Uluslararası iş öğrencileri için, genellikle iletişim, liderlik ve yönetim becerilerinin yanı sıra işletme yönetimi ve operasyonel yönetim konularında da ustalığı vardır.

  Bir doktora programının alınmasına ilişkin ücretler ve dersler pek çok faktöre bağlı olarak değişir, bu nedenle kayıt yaptırmadan önce bu yönleri araştırmalısınız. Bunlar, okuduğunuz okul ve ülkeden seçtiğiniz programa kadar her şeyi içerebilir.

  Tüm doktora dereceleri, mezunlarının akademik alanda kolej profesörü veya araştırmacı olarak çalışmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Geleneksel bir kariyer tercih ederseniz, uluslararası ticareti okumak sizi bir yönetici, danışman, analist, lojistik yöneticisi, bölüm başkanı veya girişimci olmak için hazırlar. Birçok şirket, uluslararası pazarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için eğitimli profesyoneller arıyor.

  Herhangi bir doktora programı için çevrimiçi, yerel ve dünya çapında seçenekler bulunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.