Keystone logo

13 Doktora programlar içinde Doğa Bilimleri Fizik Uygulamalı Fizik 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Doğa Bilimleri
  • Fizik
  • Uygulamalı Fizik
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Doğa Bilimleri Fizik Uygulamalı Fizik

Bir doktora bu son derece gelişmiş bir akademik çalışma gerektirir kazanabilirsiniz bir derecesidir. Bu program en az üç yıl gerektirir, ama bir yaratıcı ve özgün konu üzerinde bağımsız araştırma, bazen daha fazla. Bu ulaşabileceği en yüksek akademik derecesidir.

Sen Uygulamalı Fizik doktora nedir, kendinize sorular olabilir? Bu araştırma odaklı ve bireyin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılamak için çalışan bir çok değerli bir programdır. klasik fizik konuları, kuantum mekaniği, kuantum kimyası, katı hal fiziği, akışkanlar mekaniği, plazma fiziği, elektromanyetik teori ve sayısız diğerleri unsurları içeren almak için bekleyebilirsiniz Dersler.

Bu çalışma için, işlerin nasıl keşfetmek ve daha sonra uygulamaya bilgi uygulamak için sonsuz bir merak olmalıdır. Bu aynı zamanda kendi yaşamına uygulamak için değerlidir, bu yüzden sen içinde yaşadığımız dünya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak devam edebilirsiniz.

masraf ve harç söz konusu olduğunda, bunlar programın ne kadar süre bağlı olarak değişir, sen okula ve ne ülke hangi okulda seçin. Her program, bu daha iyi bir fikir almak için bu yüzden katılacak nerede, ilk seçmelisiniz farklıdır.

Bu programın amacı, öğrencilerin değerlendirmenize yardımcı ve onlar bir alanda uzmanlaşmak için karar vermeden önce sahip oldukları birçok araştırma olanakları ele almaktır. Bunu tamamladıktan sonra araştırma bilim adamı, uzay ve astronomi fizikçisi, sağlık fizikçisi, mühendislik, enerji fizikçisi, jeofizik ve meteoroloji olarak gibi, size birçok kariyer fırsatları mevcut keşfedebilirsiniz. Hatta üretim, öğretim, mimarlık ve iletişim rol bulabilirsiniz.

Bir doktora alma daha iyi iş pozisyonları almak ve daha yüksek bir maaş yardımcı olabilir, böylece daha iyi bir hayat yaşayabilir. Online ya da sınıfta derece kazanmak ve böylece uluslararası yapabilirsiniz.Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.